Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
profesionalist_wood - майстор
MamaMy написа:
Прилича на прясно изакано само дето е зелено на цвят. Покрива голяма част от пътеката към къщата ми и се надува при дъжд. Става супер лигаво и се пързаля за страх. Иначе когато е сухо седи просто като мъх и е съвсем безобидно. Пробвано е с раундъп и повечето му производни. Пробвано е с морска сол. Бях осолил пътеката с 4 кг и ефекта е пъна нула. Пробвах дори с обгаряне и при първия дъжд все едно не съм правил нищо. Помагайте, че много ме дразни и се разширява.
Абе залей го с бензин и го запали като пич да изгори,и от време на време му туряй дръвца и нищо няма да остане от него. Па ако не стане взимаш литър сярна киселина и го заливаш както соса барбекюто....
radius - майстор
Те тия цианобактерии сигурно им е гот от такива отрови.
alex63 - специалист
MamaMy написа:
Прилича на прясно изакано само дето е зелено на цвят. Покрива голяма част от пътеката към къщата ми и се надува при дъжд. Става супер лигаво и се пързаля за страх. Иначе когато е сухо седи просто като мъх и е съвсем безобидно. Пробвано е с раундъп и повечето му производни. Пробвано е с морска сол. Бях осолил пътеката с 4 кг и ефекта е пъна нула. Пробвах дори с обгаряне и при първия дъжд все едно не съм правил нищо. Помагайте, че много ме дразни и се разширява.
Радвай се имаш първи контакт с извънземно....!!!
estqwerty - специалист
весела уики страница сте намерили!

нe пише че в азия го ядяли на салата. що ще си тровиш градината с химия да го мориш, като може да се яде...
https://en.wikipedia.org/wiki/Nostoc_commune

е пише и че с кисело мляко се мори горното нещо, но трябва да намериш истинско, което вече е трудна работа...
https://en.wikipedia.org/wiki/Extracell ... _substance

яка тема, ще чакам резултат.
pipilica - майстор
Ами гъбата пристигна добре, видях я що за чудо е, и от тогава си стои и не иска да расте, даже се е посвила мяза на сухо водорасло. Не знам студено ли е сухо ли е кво е, поливах я два пъти ама прираст йок.
MamaMy - майстор
Поливай с дъждовна вода. Трябва да е редовно подгизнало. Явно като минавам през него и го разнасям защото избива вече по цялата пътека по малко.
Kasap - специалист
Ама вие двамата добре ли сте?! :? Единия се тръшка, че не може да се оттърве от това, а другия - че не можело да му се прихване... :-D
keymaker - специалист
Кислородна вода или перхидрол. Почти всички гъби се чувстват прекрасно в контакт с СО2(въглероден двуокис),а кислорода е пагубен както за развитието така и за ''живота'' им. Бях завъдил подобна гад ,но с дървесен цвят с едно шише от 500мл. кислородна вода на няколко пъти го изкъпах и 6г. още не се е появило. До следващата пролет и троскота не искаше да никне на това място,при мен беше до пътеката на шарена сянка.

Тема "Помощ! Как да се отърва от тази гадост?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: