Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
alex63 - специалист
Търсих, търсих и как ли не формулирах питането си в Google-то, ама не ми казва.От къде във Варна мога да си купя фигура за двора.Става въпрос за бъдеща чешма която ще бъде по средата на двора сред моравата и към зеленчуковата градина ще е чешма висока за измиване на плодо-зеленчуковата продукция :tonqe: , а към ББК-то ще е нещо като скаличка и от нея ще тече вода към езерце :yawinkle: .Идеята ми беше да тече от делва, но как ще я пробия и дали ще издържи на топло-студено, зима - лято....Та миналата седмица мернах една чешма на входа на градинката на Кондов някога -сега не зная как се казва.От двете страни има по една фигура на момиче (около 0,50 см. висока) с делва и отвор в делвата който вероятно е предвиден да тече вода от него.Градинката е правена 2000 година( има табела) и фигурите са в много добър вид от камък.И така някой има ли идея от къде тук мога да се сдобия с нещо подобно :? ?
Andri01 - майстор
По пътя за Виница,в ляво,малко преди "Копитото"/ поделението/!
Всякакви фигурки можете да си намерите в olx-a, оттам си намерих за моята градина джуджетата. Ей тази дама ги изработва по поръчка, много са качествени, досега нито боята им е паднала, не са мръднали изобщо. Отгоре са лакирани с някакво устойчиво покритие лак и са РЪЧНО изрисувани!! Дано е полезна информацията, не знам за мома с делви, но има всякакви варианти. Ето линка на фигурките за градина
hidrazin - майстор
Juddi написа:
...Ето ....
Първо - темата е доста стара.
Второ - фигурките са доста тъпи и скъпи.
Едва ли някой нормален човек ще си ги купи.
:partyman:
TACHO - специалист
hidrazin написа:
Juddi написа:
...Ето ....
Първо - темата е доста стара.
Второ - фигурките са доста тъпи и скъпи.
Едва ли някой нормален човек ще си ги купи.
:partyman:
Важното е рекламата да върви :vom:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Въпрос на вкус. Мисля, тук да не коментираме харесва-нехаресва. ОК?
А този път рекламата бе приемливо направена, копче не мога да кажа :-)
hidrazin - майстор
Рекламата беше тъпа като кифлата дето си мисли че е ще мине. :-D
:partyman:

Тема "Каменни фигури за двора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: