• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
rulом - специалист
Изчетох темата, щото и аз съм на тази вълна, ама много се едосах, че само за купешки машини говорите !
Верно са е изчепил тоа форум и абонатиъе му, наместо да умуват къ да си напраат нещо, са фалат къ са го зели на далавера....демек, нищо направи сам нема у таа тема, па и у 2/3 от форума !

Е язе че си напраим дробилка, шото иам ненужна фуражомелка и ръцете ми не са заврени у гъза, ама нема да пущам снимки тука, щото нема смисъл....вече....
p.v.x - майстор
rulом написа:
Изчетох темата, щото и аз съм на тази вълна, ама много се едосах, че само за купешки машини говорите !
Верно са е изчепил тоа форум и абонатиъе му, наместо да умуват къ да си напраат нещо, са фалат къ са го зели на далавера....демек, нищо направи сам нема у таа тема, па и у 2/3 от форума !

Е язе че си напраим дробилка, шото иам ненужна фуражомелка и ръцете ми не са заврени у гъза, ама нема да пущам снимки тука, щото нема смисъл....вече....
Какво е туй , фуражомелка.
Готова ли си я купи.
Или и нея сам си я направи.
И ако си я правил ти , що ще я разваляш.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
[quote="rulом"....Е язе че си напраим дробилка, ...[/quote]
Shotik беше правил дробилка, писа преди време, хем успешна беше
shotik - майстор
n_a написа:
[quote="rulом"....Е язе че си напраим дробилка, ...
Shotik беше правил дробилка, писа преди време, хем успешна беше[/quote]

Дробилка не си спомням да съм правил, показах топкова мелница , но се ползва пясък вместо топки /съчми/.
Ако съм забравил , подсети ме .
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Разчистваше някакъв супер обрасъл двор ... Останало ми е спомен, че показа дробилка
shotik - майстор
n_a написа:
Разчистваше някакъв супер обрасъл двор ... Останало ми е спомен, че показа дробилка
То е било само идея как да я направим, бях забравил за това :-? :-x
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
shotik написа:
n_a написа:
Разчистваше някакъв супер обрасъл двор ... Останало ми е спомен, че показа дробилка
То е било само идея как да я направим, бях забравил за това :-? :-x
:-D Ми...да 'земеш, да я направиш!
shotik - майстор
n_a написа:
shotik написа:
n_a написа:
Разчистваше някакъв супер обрасъл двор ... Останало ми е спомен, че показа дробилка
То е било само идея как да я направим, бях забравил за това :-? :-x
:-D Ми...да 'земеш, да я направиш!
Вече не ме търсят за почистване на дворове, а и аз не търся работа, достатъчно ми е да се занимавам с велосипедите и други мои занимания.
Lisko - майстор
rulом написа:
нема да пущам снимки тука, щото нема смисъл....вече....
Е ти си много бързо схватлив. Записал се преди 2 седмици и вече схванал че няма смисъл :)
rulом - специалист
Лиско, ти си живо доказателство, че чукча писател, а не читател у тоа форум :-D
За разлика от тебе, моам да ти кажем голема част от важните теми къде се намират, кои коментари са съществени и ценни из сички раздели :cool:

Са по темата, разковничето фуражомелката да стане дробилка се криа у таа снимка, за кой не знаа кво е фуражомелка, да си купи готова дробилка и да бега от тоа форум :-D
Режещия нож от снимката и един контра нож от щиря оправят нещата у желаната посока :supz:

Прикачен файл

schema61.gif
schema61.gif (5.99 KиБ) Видяна 3075 пъти
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13

Тема "ДРОБИЛКА ЗА КЛОНИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: