• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
vassilk - помощник
С какво косите +/- 1 декар в неравен терен (около 5-10% наклон). Загледал съм се в Хонда косачки, но се чудя дали ги поддържат добре тук извън гаранция но и докато са в гаранция.
plamen6703 - майстор
Ползвам такава косачка http://www.argo-market.com/Products/Details/2291 и съм я купил от точно от този търговец само заради добрият сервиз за поддръжка по време и след изтичане на гаранцията.
Нямам впечатления за това, по което си се загледал, но щом си се загледал взимай и после ще споделиш впечатленията си.
gnt69 - майстор
+1 за хускварна, вече 10 години мъча една такава с един декар райграс и не ме е предала. Сервиз не ти трябва за 10 те години съм сменил едно жило. Комшията смени 3 косачки ама от евтините. Всяка пролет смяна на масло и заточване на ножа с пиличка чист бензин от чиста туба и си ти. А да добавя двигателя е Хонда. :partyman:

Прикачен файл

husqvarna-1377097060-5454.jpg
husqvarna-1377097060-5454.jpg (97.99 KиБ) Видяна 5178 пъти
Krass - майстор
plamen6703 написа:
Ползвам такава косачка http://www.argo-market.com/Products/Details/2291 и съм я купил от точно от този търговец само заради добрият сервиз за поддръжка по време и след изтичане на гаранцията.
Нямам впечатления за това, по което си се загледал, но щом си се загледал взимай и после ще споделиш впечатленията си.
Тази косачка я издирвам вече 3 седмици. Няма я в централния им склад, и съответно при търговците. Дано Драгозов да я има в наличност. Миналата година пак бях решил да я купувам, но тогава пък вносителя за БГ и Husqvarna имаха някакви разправии и пак се отложи покупката. Сега се мъча с една AL-KO 50+с-м. c Briggs & Stratton мотор, но вече ми писна да я паля със спринцовка с бензин. А и ремъкът на самохода хвърля защото събира трева на шайбата.
plamen6703 - майстор
Много добра работа ми върши и не я оставям да скучае :) Дано я има при Драгозов, но и да я няма той е отличник и ще ти я намери :)
bulhomes2 - майстор
https://www.maltehagro.bg/%D0%BE%D0%BD% ... %BA%D0%B0/

Втора година я ползваме и никакви проблеми. Дори и с миналогодишния бензин си пали веднага.
Krass - майстор
Зеф тъ Радке. :supz:

Прикачен файл:
4372.jpg
4372.jpg (33.81 KиБ) Видяна 5029 пъти
От Драгозов в деня на промоцията. Днес само ѝ налях масло, бензин и я палнах. Ами, стегната, лесно пали. По- лека от стария дзвер. А и по тиха. Няма черпене. Дърпаш и пали.
gnt69 - майстор
Krass написа:
Зеф тъ Радке. :supz:

Прикачен файл:
4372.jpg
От Драгозов в деня на промоцията. Днес само ѝ налях масло, бензин и я палнах. Ами, стегната, лесно пали. По- лека от стария дзвер. А и по тиха. Няма черпене. Дърпаш и пали.
Честито със здраве да я ползваш а защо не виждам кош за събиране на окосената трева.
Krass - майстор
Този модел няма. Кош не използвам и на старата косачка.
bulhomes2 - майстор
Не е ли Ви мръсно без кош? На ръка ли я събирате после? Аз тук таме по завоите остава трева и после я събирам, че ме дразни.
  • 1
  • 2

Тема "Косачка - бензин самоход" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: