Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
IwanG - помощник
Здравейте колеги харесал съм си мото фреза Пуберт. Фрезата се предлага с 3 двигателя Хонда, Субару и Брикс и Стратон.
Някой дали може да ми помогне с избора на двигател. Благодаря предварително!!

Хонда - 5,5 к.с.
Субару - 6 к.с.
Брикс и Стратон -6 к.с.

:? :? :? :?
gnt69 - майстор
Аз съм за хондата. Имам косачка Husqvarna R 152 SVH. От 10 години я имам кося 1 декар райграс само масло съм сменял и два пъти въжето не съм дърпал винаги пали от раз. :partyman:

http://www.husqvarna.com/asia/products/ ... /r-152svh/
iivanov - майстор
На субару са скъпи частите, ако опреш до там.
IwanG - помощник
gnt69 написа:
Аз съм за хондата. Имам косачка Husqvarna R 152 SVH. От 10 години я имам кося 1 декар райграс само масло съм сменял и два пъти въжето не съм дърпал винаги пали от раз. :partyman:

http://www.husqvarna.com/asia/products/ ... /r-152svh/
На работа купих Husqvarna косачка с американски двигател 4 декара косим по 7 - 8 пъти на година. Косачката е на 5 год. самоходна е. Двигателя пали много леко. за тва се чудя
IwanG - помощник
iivanov написа:
На субару са скъпи частите, ако опреш до там.

И на мене така ми казаха. На американският двигател били много по евтини частите в сравнение с японските
gnt69 - майстор
Тя хондата и тя Японска. Части не ти трябват. Свещ съм развивал един път да я дам на комшията да пробва неговата косачка че не щеше да пали. Кося на седмица две, значи около 20 пъти в годината..
kuger - майстор
iivanov написа:
На субару са скъпи частите, ако опреш до там.
На моята Субару, не знам колко са скъпи частите, над десет години не съм купувал :shock: . За сметка на това доста Бригсове съм виждал издухани. За Хонда нямам наблюдения.
zmiori - специалист
Служебни мотомотика Хускварна с американец 6 магарета. Ел. генератор с американец 9 магарета. Косачка с американец нямам идея колко е яка.
Мото мотиката и генератора като започнах работа там преди 8 години си бяха там. Косачката я купихме втора ръка. Само свещи масло и въздушен филтър от време на време. Нищо друго по моторетките. Виж на мотомотиката 2 редуктора /големите/ строшихме. Голямо недоразумение е тази хускварна.

Тема "Помощ при избор на Двигател за мотогреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: