Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
yanko78 - специалист
Здравейте,

Сигурен съм, че много е изписано, много изчетох и вече се забърках каква косачка да избера. Мястото за косене е около 250 кв.м. Дали да е електрическа, моторна, акумулаторна? Предлагат ми за моите нужди Wolf Garten Ambition 40 за 418 лв. Ще ми се да взема нещо доказано, като не ми се прехвърля 500 лв бюджет.

Поздрави
Kumay - майстор
За 250 кв.м. си е електрическа. През пролетта, началото на лятото имаше промоция на Макита доколкото си спомням - сега няма.
Цената май беше до 250 лв, не съм сигурен...
Като качество са много добри. С асинхронен двигател и много здрава пластмаса.
keymaker - специалист
Волф гартен си е добра марка , на моята(парков модел без кош) двигателя гръмна на 29г.
iivanov - майстор
keymaker написа:
Волф гартен си е добра марка
С тази глобализация и изнасяне на производството , това вече нищо не значи . Отскоро пуснаха моторен трион и силно се съмнявам , че не са те производителя . :-D Иначе цените им са почти , като на големите в бранша . Имам техни овощарски ножици - добри са . :partyman:
yanko78 - специалист
На път бях да поръчам уолф гартена, но любезен представител на продавачите ме отказа. Мисля да взема Viking MB 248.4. Не намирам никакви разлики между двете машини.
turbocharged - специалист
Viking MB 248.4 е 46 см нож волф гардена 40 см. Това е голяма разлика. Аз имам Viking MB 248 T с самоход и съм доволен, но ми идва малък коша му. Искам да си взема LC 348 VI HUSQVARNA. Viking-a ми не е на повече от 20 часа работа, като нов и ако има мераклия ще го дам за 400 лв.
yanko78 - специалист
Сега минах през хускварна и тяхния базов модел много ми хареса. Има и мулчиране и дръжката се регулира...
yanko78 - специалист
Избора ми се спря на Хускварна и вече нямам търпение да е пробвам :)
Andri01 - майстор
Предоставям безплатно 100кв.м. райграс и една бира за пробата :).
yanko78 - специалист
Andri01 написа:
Предоставям безплатно 100кв.м. райграс и една бира за пробата :).
Ааааааа не [-X аз от две години му се каня да го подкарам, хвърлих семето и всеки ден му говоря колко е хубаво и красиво :lol: за да поникне. Ама пусто някой да беше казал да го оставя 1-2 дни без поливане :? Окалях хубавата машинка :axe:

Тема "Дойде моментът за избор на косачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: