• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
yanko78 - специалист
fill написа:
Писах на лично.

Незнам дали опоменах по горе в темата, че знам, че има вариант да се огънат без проблем.
Проблема се оказа, преди време като говорих, че за конкретния радиус, трябва да се изработи екипировка. Въпросната екипировка е скъпо удоволствие и за тираж 25 броя е неоправдано.
fill - специалист
За твоите 25 броя и аз няма да правя ролки,но има фирми дето са инвестирали в това и предлагат тази услуга.Има неща,които можеш да си направиш сам,но има неща които е по изгодно да си купиш.
yanko78 - специалист
fill написа:
За твоите 25 броя и аз няма да правя ролки,но има фирми дето са инвестирали в това и предлагат тази услуга.Има неща,които можеш да си направиш сам,но има неща които е по изгодно да си купиш.
Много грубо прозвуча мнението ти. Във форум за напра ви си сам сме, не знам "моите" в какъв тираж си очаквал да са?!? Изказваш се като човек вещ в занаята, във форум сме в който се очаква да си помагаме, декларираш познания и принципи по които ще помагаш а накрая... "за твоите 25"
Повярвай ми, ако имам бизнес идея за унифицирано производтво, тук ще е последното място на което бих търсил мнение. Явно и такива хора като теб - нереализирани в сегмента си, си чешат езиците по форумите и декларират непокрито самочувствие. Писах ти и на лично да ме насочиш към "фирмите" но явно е, че май работата отива да се filldraznim
p.v.x - майстор
yanko78 написа:
fill написа:
За твоите 25 броя и аз няма да правя ролки,но има фирми дето са инвестирали в това и предлагат тази услуга.Има неща,които можеш да си направиш сам,но има неща които е по изгодно да си купиш.
Много грубо прозвуча мнението ти. Във форум за напра ви си сам сме, не знам "моите" в какъв тираж си очаквал да са?!? Изказваш се като човек вещ в занаята, във форум сме в който се очаква да си помагаме, декларираш познания и принципи по които ще помагаш а накрая... "за твоите 25"
Повярвай ми, ако имам бизнес идея за унифицирано производтво, тук ще е последното място на което бих търсил мнение. Явно и такива хора като теб - нереализирани в сегмента си, си чешат езиците по форумите и декларират непокрито самочувствие. Писах ти и на лично да ме насочиш към "фирмите" но явно е, че май работата отива да се filldraznim
Не , че искам да защитавам някого , но да си го кажа.

Такива отворковци които се регистрират във форума , единствено с идеята , някой да ги светне , как да реализират някоя своя смахната идея , и накрая независимо от желанието на хората да му помогнат , този селски тарикат да си позволява да държи такъв тон.
Наистина показва , колко си нахален и безочлив.

Или си много ограничен мисловно , за да не можеш да се светнеш , за толкова елегантни решения които ни заобикалят от нашето ежедневие.

Но няма да те светна и аз , защото съм те преценил , още след първата ми публикация в тази тема.

:rock:
preslav - майстор
p.v.x написа:

Не , че искам да защитавам някого , но да си го кажа.

Такива отворковци които се регистрират във форума , ... селски тарикат да си позволява да държи такъв тон.
Наистина показва , колко си нахален и безочлив.

Или си много ограничен мисловно , ...
Не, че и аз защитавам някого, ама хайде стига с тези определения!!!
Авторът на темата прекалява малко, но не нагрубява - решил си е да даде едни пари на вятъра, дава своите, а не твоите и моите.
За пореден път призовавам, бъдете малко по-толерантни, не всеки е дарен с интелект, талант и чар като вас, но природата си знае работата, на едни е дала акъл, на други мускули, на трети красота - аз съм от третите, само 120 кила и съм най-хилавият от седмина братя. Успокойте топките и ако можете да сте полезни бъдете такива, ако ли не си замълчете, който е решил да се мъчи, ще се мъчи и без вашето съдействие!
preslav - майстор
yanko78 написа:
снимка
Честито!
Един песъкоструй няма да е излишен иначе ни кит, ни боя ще хванат здраво.
Последна промяна от preslav на пет ное 18, 2016 4:43 pm, променено общо 1 път.
Virtex - майстор
yanko78 написа:
снимка
Засега колко излиза на изработено тяло ?

Защото останах с впечатлението, че трудно се оказа.

Иначе изглежда добре.
preslav - майстор
potrebitel22 написа:
yanko78 написа:
снимка
Засега колко излиза на изработено тяло ?

Защото останах с впечатлението, че трудно се оказа.

Иначе изглежда добре.
Цитирам автора "За да са всички спокойни, ще напиша за крайния резултат и физически и финансов. Чудя се защо всички /почти/ говорят с недомлъвки? Ако сте минали по този път, обосновете се защо ще спестя 3 лв. за асмалъка? Оригиналното е 149 лв. ако някой е прегледал темата. До момента 4.90 ми е асмалъка + 27 ст. пластмасова тапичка за затапване + 3.50 за двата диода на тяло."
fill - специалист
Аз пак ще разпаля страсти,но:
1.Моите представи за качество се разминават доста с тези на снимката.
2.Последните две снимки са прекалено летни,за да ме убедиш че са от последния месец.
3.Когато споменах за джевап,бях убеден в 1 и 2.
4.Когато ти отговорих на ЛС,бях убеден и в 3.
5.Сега очаквам да ме убедиш,че това ще го боядисаш прахово.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Направа на градинско осветително тяло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: