Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Здравеите и от мен.
Днес пападнах на статия в един вестник , а именно "Ягоди гигант и увивни ягоди" - рекламата много ми хареса но все пак реших да я споделя с вас. Може ли някои да ми каже за какво става дума ?
Какви са тези сортове, добре ли се развиват при нашите условия, и т.н.
vessianna - напреднал
И аз видях рекламата, но не мисля че има нещо общо с действителността. Ягоди с размера на ябълки :? ... ако пуснеш името на фирмата в търсачките ще получиш много забавни резултати... :-D От пети март започва флората в НДК - по-добре виж там какво се предлага
И на мен ми е нещо мътно :пощенска кутия във Варна , телефонен код на София?????????????????? :? :? :?
vessianna - напреднал
Софийски телефон: /02/8685903/, а адрес е : Варна, п.к.98. Фирмата е ДИС 2007, Марчин Яницки.

Виж сега и тук:

http://www.informatorbg.com/cgi-bin/ind ... egory=4743
седалище в Пещера,и жена е собственичката... ДИС 2007 - Илияна Наскова

От пусто любопитство ще взема да звънна по-късно :wink:
Е? Какво стана в крайна сметка? Някой свърза ли се с Варна, София или Пещера, или каквото там е? Берете ли вече ябъл.. т.е. ягоди?
klapan - напреднал
krasfil написа:
Е?
Откажи се овреме - работата е размирисана отвсякъде.Отглеждай си нормалните ягоди... :-D
todor_velikov - специалист
днес баба ми прочела във вестника че някаква фирма продава 5 храстчета за 20 лв с поръчка по пощата.ягодите ставали на височина около 1.20м и давали плод около 5 месеца.споменавало се в статията че са открити от френски градинар.
та в този смисъл баба ми навремето преди около 40г са донесли от франция такива ягоди(не с размера на ябълка ,но подобни)и наистина давали добър плод ,но по-късно поради неотглеждане се затрили.
та мисълта ми е тази фирма може и да има нещо ментарджийско в нея ,а може и наистина да предлагат нещо хубаво.
но аз смятам че както повечето неща в българия са измамни и продажни
Някой в крайна сметка успя ли да се свърже с тази фирма?
klapan - напреднал
Ето ви линк към френски сайт - там и снимка дават ...поръчвайте...
http://www.meillandrichardier.com/fr/FR ... 5-121.html
mamkata - специалист
Според непотвърдени слухове, съпругата на Мичурин, както си беряла ягоди, паднала от тополата и починала :?

Тема "Ягоди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: