Мнения и въпроси за хола
solo5 - майстор
поразтърсих се из интернет и попаднах на тази статия:
Машинно полагане на подова замазка
има много подобни, като май играчите са едни и същи
някой може ли да каже плюсове и минуси
и евентуално това услуга само за големи обекти ли е или се предлага и за отделни граждани
Утре ще звънна да попитам из фирмите, но днес ме гложди, а е късно и не искам да притеснявам излишно хората
Иначе ме блазни идеята да дойде някой и за 2 часа да ми направи замазка като ми изравни нивата в цялата гарсониера :lol:
emil_v r - майстор
за един апарт. не си и помисляй .
solo5 - майстор
От интернет намерих инфо за фирма Никстрой-86 ЕООД, която извършва машинно полагане на замазка за района на моя град
нооо, хората работят с големи квадратури
а и доколкото разбрах замазката се падова с маркуч, който си го представям че няма проблем да е на някой строеж, но в блок където хората вече са се нанесли си е мазохизъм
:roll:
иначе цена 6лв за квадрат за майсторлък ми се видя добра :roll:
W123 - специалист
Eми естествно че работят на големи квадратури.Обслужването на машините за замазка и шпалковка ще отнеме време колкото и самата работа ако се занимават с едно апартаментче.
solo5 - майстор
W123 написа:
Eми естествно че работят на големи квадратури.Обслужването на машините за замазка и шпалковка ще отнеме време колкото и самата работа ако се занимават с едно апартаментче.
това е така, но когато става въпрос за големите машини, които са като ремаркета закачени за камиони
някъде бях видял и по-малки такива, които влизат без проблем в апартамент :roll:
уф де да знам, май ще си търся майстор
някой ако знае добър майстор по замазките, който да вземе добре нивото в една гарсониера и да направи замазката да се обажда
става въпрос за около 30 квадрата в Бургас :roll:
- всичко без банята и терасите :lol:

Тема "машинно полагане на подова замазка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: