Мнения и въпроси за хола
petia4444 - специалист
Здравейте,
качвам тук един примерен чертеж...за мнения и критики относно разположението на мебелите....приемам всякакви нестандартни предложения....искам да поясня,че на местото на вратата ще има АРКА...от коридора идеята ми е да влизам и излизам без да ми се налага постоянно да отварям и затварям врати.......в момента са две стаи от които аз искам да направя едно по голямо помещение....като просто зазидам едната врата и изкъртим половината стена/няма как цялата,защото там минава комина/ :x

п.с.наистина ще се радвам на вашите мнения,защото се убедих че когато завършим някоия част от жилището....все има нещо...някъде...дето или е объркано...или не е доизмислено....или направо е пропуснато....

Прикачен файл

всекидневна.png
всекидневна.png (20.85 KиБ) Видяна 5793 пъти

Прикачен файл

план.jpg
ето разпределението на стаите в момента
план.jpg (15.29 KиБ) Видяна 5793 пъти
petia4444 - специалист
ще оставя тази тема още една седмица и ако няма беневоли за идеи и критика....бам,айде в коша...или аз съм си подредила нещата супер или след 228 зяпачи....не се намери никой с въображение :flucht:
ribnikolaevi - майстор
Първо една забележна - наясно ли си какво се случва с конструкцията като бутнеш половината стена. Ако отговорът е ДА, тогава идеята ти ми допада.

Аз лично бих сложил масата за хранене под прозореца, така няма да е точно на ходовата линия.

Също така ако големината на спалнята и детската позволяват, както и носещата конструкция, бих ги намалил за сметка на банята.
petia4444 - специалист
за конструкцията отговорът е ДА
за Банята виж тук: http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... =petia4444
за масата съм съгласна с теб....
а какво мислиш за кухнята....на Г или П..... :?
ето и примерен проект,който никак не ми допада,защото ми се струва много семпъл...еднообразен...а ми се иска да е нещо по разчупено...с ниски ,високи шкафчета....етажерки... :-k

Прикачен файл

K3.jpg
това също
K3.jpg (22.54 KиБ) Видяна 5535 пъти

Прикачен файл

K1.jpg
това не ми харесва
K1.jpg (28.55 KиБ) Видяна 5535 пъти

Прикачен файл

K2.jpg
това също
K2.jpg (30.31 KиБ) Видяна 5537 пъти
ribnikolaevi - майстор
Ти си от щастливците, които могат да напрвят кухнята толкова голяма, колкото пожелаят. На П ще имаш повече шкафове, но и повече изгубено място в ъгловите шкафове. Ти си прецени. Когато мога да си го позволя аз съм на принципа колкото повече - толкова повоче.
Иначе по стил не си допадаме, тъй че за разчупеността не мога да съм ти полезен.
Защо не помислиш да направиш някъде така наречената "колона", така че да сложиш фурната по-високо, за да не се навеждаш като готвиш. Над нея може да сложиш и МВ, май това минава за стандартно решение вече.

/Колона е шкаф с дълбочина 60 см по цялата си височина, като достига до нивото на горния ръб на горните шкафове/
petia4444 - специалист
идеята ти ми допада...ама тези миризми и изпарения....трябва да са близо да аспиратора....
ribnikolaevi - майстор
Едното не пречи на другото. При твоя вариант, ако направиш колоната вдясно от настоящото положение на печката, то тя отново е до абсорбатора, но вече не е ниско долу.

Тема "отново:Кухня+трапезария+хол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: