• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:19 am, променено общо 1 път.
rockwall - майстор
тази реклама на аптеката и на мен ми дръпна окото - доста интересно

имам само въпрос към всички по-горни постове за водопада в стъклопакет

дали няма да се получи зеленясване или калциране на стъклата, ако не се ползва непрекъснато - е разбира се има всякакви препарати, но да не се забравя че между двете стъкла няма да може да се бърка - най много с някое грубо (от юта примерно) въже да се престъргва

и дали не е добра идея всичко това да е мобилно и даже разглобяемо

иначе идеята с аптеката с поликарбоната си е супер - поне няма да го мислите като се развали - плоскостите не са кой знае колко скъпи

(е, поне тези по-обикновените)

въпросът е че този ПК беше съвсем прозрачен - изглеждаше като стъклен - а цената на такъв не ми е известна

а относнно мехурчетата - предполагам че отдолу има напречен резервоар с еднакви по размер отвори

но дали течността е точно вода ??? или има и някакъв глицерин и тн
не се знае

няма ли някой аптекар да му развалим рекламата и да видим :lol: :lol:
naasko - специалист
Това в аптеката което сте видели беше адски смотано и нескопосано направено. Във всеки от каналчетата беше завряна игла от спринцовка около нея напълнено с силикон после нанизан канал за кабели (онези с капак) уплътнен с силикон и накрая шлаух и помпичка с въздух за рибки
sspoko - специалист
Между иглите и помпата не трябва ли да има някъкъв клапан за да не връща вода когато не работи помпата ?
casparcho - специалист
Имайте предвид , че ако не е напълно затворена система ще се отделя влага в стаята...после да няма ама мухъл ама конденз
Привет. Аз имам фонтан в спалнята и смятам да го преобразувам във водопад. Не е купен. Правили сме си го. Купена е само помпичката. Струва 20 лева. Трябва да си набавите и съд, в който да монтирате водопада, в който да се осъществява кръговрата на водата. Уверявам ви, че внася много красота и действа успокояващо.
ebahti - майстор
Веднага пущай актуална фотография на спалнята,стопанката и фонтана!!! :wink:
  • 1
  • 2

Тема "Водопад в хола?- и има ли тои почва у нас..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: