• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
MrSpasov - специалист
Това , което търсиш се казва "Трион Пасвател". - направи проби на сухо първо .. че логиката как точно трябва да се реже често се губи :)
mrdds - специалист
Малее и аз колко си играх и що корнизи направих на парчета с тоя трион и тази дъска.Дадох 10лв за нея,а можеше да си наема професионален инструмент за тези пари.
Оказа се,че с този трион в комплекта нищо не става защото ръфа здраво сряза.Мъчих се с макетен нож.
Козата си сака пръча.
Изобщо не си давайте парите за тези триони и дъски.Стават да резнеш дървен или пвц перваз,но за стиропор не!
Гъдьо - помощник
Имам такъв пасвател и мога да кажа, че ми върши чудесна работа. Стиропорените первази ги режа с много остър, тънък ни дълъг нож и става идеално / с макетен е доста по трудно - идва малко къс и не влиза в отсрещния канал/. Поздрави!
chapara - майстор
Пасвател и лист ножовка-без натиск. :wink:
MrSpasov - специалист
mrdds написа:
Малее и аз колко си играх и що корнизи направих на парчета с тоя трион и тази дъска.Дадох 10лв за нея,а можеше да си наема професионален инструмент за тези пари.
Оказа се,че с този трион в комплекта нищо не става защото ръфа здраво сряза.Мъчих се с макетен нож.
Козата си сака пръча.
Изобщо не си давайте парите за тези триони и дъски.Стават да резнеш дървен или пвц перваз,но за стиропор не!
Чувал ли си за Трион за стиропор ?
Аз не.
Естествено , че се ползва само пасватела , ама като напишеш в гугле "пасвател" кви ли не негри излизат.
С макетен нож се реже с НОВО острие!!!
.. и не ме карайте да развивам теорията с трафче на 12 V и тел кЪ са режИ. :rolleyes:
  • 1
  • 2

Тема "Стиропорени корнизи и пердета с релса на таван?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: