• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Мнения и въпроси за хола
caliacra - напреднал
p.v.x написа:
caliacra написа:

Благодаря на всички, които допринесохте за решаването на проблема ми. Поздрав най-сърдечен! :supz:
Би ли споделила , какво разбра за ФОРУМА , като цяло.Ако искаш да споделиш , разбира се... :-D
Форумът е готин и човек, който иска да намери съвет, може да го намери. В крайна сметка решението взима питащия, нали затова си носи глава на раменете. Аз имам още малко време да дообмисля и доизгладя нещата, защото има някои подробности, които няма как да обсъждам тук. След около година, живот и здраве, след като вече проектът е изпълнен и е "оживял" за това време, ще се върна да дообогатя темата с това какво е станало и дали е качествено изпълнението (дано). :rock:
За да могат и други да се възползват от него, ако искат. :)
p.v.x - майстор
caliacra написа:
След около година, живот и здраве, след като вече проектът е изпълнен и е "оживял" за това време, ще се върна да дообогатя темата с това какво е станало и дали е качествено изпълнението (дано). :rock:
За да могат и други да се възползват от него, ако искат. :)
Така излиза , че само лично сте се възползвали от Форума. Включвайте се редовно..Не само когато вие имате нужда от помощ. Може да останете приятно изненадана , че може да помогнете на някого.
А това усещане е великолепно. :rock:
caliacra - напреднал
nikolov333 написа:
Успех..! :partyman:
Благодаря! :partyman:
p.v.x написа:
caliacra написа:
След около година, живот и здраве, след като вече проектът е изпълнен и е "оживял" за това време, ще се върна да дообогатя темата с това какво е станало и дали е качествено изпълнението (дано). :rock:
За да могат и други да се възползват от него, ако искат. :)
Така излиза , че само лично сте се възползвали от Форума. Включвайте се редовно..Не само когато вие имате нужда от помощ. Може да останете приятно изненадана , че може да помогнете на някого.
А това усещане е великолепно. :rock:
Сега ще го поразгледам, всъщност не съм мислила, че мога да помогна, защото много много не разбирам от строителство и ремонти. Но гледам, че форумът е доста по-широк и ще се включвам с удоволствие в дискусии, стига да мога да дам смислено мнение... :idea:
al4o - специалист
Това да не е БГ МАМА :x Усрахте цялата тема :evil:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Приобщаване на тераса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: