Мнения и въпроси за хола
Matchless - специалист
Emerald написа:
Въпреки че е голям, телевизора е освен всичко останало, и декоративен елемент. Не му е място скрит в ъгъла под неправилен ъгъл. Той е и несъразмерен за онова място.

Прикачен файл

66_250.jpg
Може би нещо такова? Но къде да бъде разположен?
66_250.jpg (23.89 KиБ) Видяна 7325 пъти
Emerald - модератор
Matchless, дай схема на всекидневната с нанесени на нея елементите на обзавеждането! Без схема трудно се мисли за най-функционално разположение. :?

А климатика предполагам би стоял по-добре на малката стена до прозореца. :? Ако остава така, не би било зле да се измисли някаква декорация на стената, която да отвлича вниманието от него. :?
Matchless - специалист
Emerald написа:
Matchless, дай схема на всекидневната с нанесени на нея елементите на обзавеждането! Без схема трудно се мисли за най-функционално разположение. :?

А климатика предполагам би стоял по-добре на малката стена до прозореца. :? Ако остава така, не би било зле да се измисли някаква декорация на стената, която да отвлича вниманието от него. :?
Ще се опитам да намеря схема или да начертая нещо. На малката стена би стоял добре, но ще се ограничи площа на полезно действие - ще духа точно срещу стената с камината и нишата до нея, а цялата трапезария ще остане необслужвана.

Прикачен файл

Presentation1.jpg
Presentation1.jpg (16.78 KиБ) Видяна 7297 пъти
maya1 - специалист
МНого го критикувахме човека. Аз само за шкафчетата ще дам идея . Не е нужно 4 а две . Сложени на различно ниво едно до друго. Под диагонал. Стената е малка за 4 и прекалено хармонично поставени. Просто да се раздвижат и ще супер. А др 2 някъде другаде .
Matchless - специалист
maya1 написа:
МНого го критикувахме човека. Аз само за шкафчетата ще дам идея . Не е нужно 4 а две . Сложени на различно ниво едно до друго. Под диагонал. Стената е малка за 4 и прекалено хармонично поставени. Просто да се раздвижат и ще супер. А др 2 някъде другаде .
Това за шкафчетата не е импровизация. Идеята за кухнята и кубовете е взаимствана едно към едно от то италианско списание за обзавеждане и идеята е по-скоро симетрия, а не асиметрия - квадрати, прави линии, масивни кубични форми.
greengara - напреднал
абе на мен ли така ми се струва или има неосъществени интериордизайнери - критикари, които на всичко гледат да намерят кусур

Сяяяяя - КАНАДА КАНАДА, ама може ли пък на всяко нещо да му се намери кусура бе, майка му стара !!!! :sad: :sad: :sad:

Хората са си го направили - и парици като гледам са имали - не са се стискали - кажи че ти харесва и толкова - като си кажеш високопарните КРИТИКИ да не вземе някой да си разбие къщурата че да го прави за теб

айде малко по-скромно и не се превъзбуждайте толкова - каквото такова - направили са го вече хубаво лощо- на тях си им харесва

АЙДЕ ДЕ
тонито - специалист
greengara написа:
абе на мен ли така ми се струва или има неосъществени интериордизайнери - критикари, които на всичко гледат да намерят кусур

Сяяяяя - КАНАДА КАНАДА, ама може ли пък на всяко нещо да му се намери кусура бе, майка му стара !!!! :sad: :sad: :sad:

Хората са си го направили - и парици като гледам са имали - не са се стискали - кажи че ти харесва и толкова - като си кажеш високопарните КРИТИКИ да не вземе някой да си разбие къщурата че да го прави за теб

айде малко по-скромно и не се превъзбуждайте толкова - каквото такова - направили са го вече хубаво лощо- на тях си им харесва

АЙДЕ ДЕ
:? :? :? :? :? :? :? :?
greengara - напреднал
разбиратели много, пари ми дайте пък да видите

ето какво си спретнах аз

ако има забележки ще ми е интересно да ги чуя

Прикачен файл

перник.jpg
перник.jpg (42.5 KиБ) Видяна 6953 пъти
ironlady - модератор
УАуууу това ми беше първата реакция като го видях, много ми харесва.Не съм спец по интериорния дизайн и все пак моето мнение е, че е страхотно.Единствено иконата нещо не мога да я върприема там, но някакво друго цветно петно ще стой прекрасно. :)
Emerald - модератор
greengara написа:
абе на мен ли така ми се струва или има неосъществени интериордизайнери - критикари, които на всичко гледат да намерят кусур

Сяяяяя - КАНАДА КАНАДА, ама може ли пък на всяко нещо да му се намери кусура бе, майка му стара !!!! :sad: :sad: :sad:

Хората са си го направили - и парици като гледам са имали - не са се стискали - кажи че ти харесва и толкова - като си кажеш високопарните КРИТИКИ да не вземе някой да си разбие къщурата че да го прави за теб

айде малко по-скромно и не се превъзбуждайте толкова - каквото такова - направили са го вече хубаво лощо- на тях си им харесва

АЙДЕ ДЕ
Покрай такива като теб, човек не смее да си каже мнението в този форум. Жената искаше мнения и аз си го дадох. Мисля че е очевидно че разликата между това което си измислил и това, което е направено е от небето до земята. И грешките в направеното също са очевидни. И не са непоправими между другото, та който има желание за по-добро, винаги може да помисли как да го направи.

Тема "Трапезария" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: