Мнения и въпроси за хола
Чаро - Акълия
аз имам няква идея горе-долу какво искам но съм отворен за идеи и предложения. с пейнта не съм много на ти, а пък за друга програма нямам време... и акъл... всички прозорци са до пода на височина 2,3м-сивото, колоните са от бетон и не могат да се махнат за камина - ок само ако е на газ или някво гориво дето не се мъкне! иначе може да помисля, има ли някви декоративни такива? размерите ако не е ясно са 10м на 6м в най-широката част. абсорбатор над котлоните, рафтове за книги и други джаджи около колоната до дивана и в ъгъла зад него, пред него тва ще е маса няква....
qnass - специалист
Пусни малко размери
Чаро - Акълия
ето и снимки
какви размери по-точно?
хола е около 5м на 6м , трапезарната част 3м на 3м, бокса 2м на 4м ..
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 3:17 am, променено общо 1 път.
Чаро - Акълия
има две спални има и вградени гардероби, две бани и коридор пак с вграден гардероб. Това на скицата е само хола и кухнята... не съм ги нарисувал и не е ясно....сори , а и питам за хола :) иначе това е целият етаж -има балкон и на трапезарията но тука го изряззах без да искам
prascho - майстор
Модерен си - баня и за гости :) . Ами то разпределението вече си го направил. Евентуално може да се каже нещо за вътрешния интериор, но аз не разбирам :? От коя страна е юг?
Чаро - Акълия
именно интериора ... разпределението или по-точно баните не съм ги пипал :cry: нямам време иначе щях да ги вкарам в ъгъла...големият балкон е от юг
meriko - напреднал
Много е голямо разстоянието между дивана и ТВ-то.Би могло да приближииш дивана по-близо до ТВ, а на нивото на колоната в ширина да разположиш разделителен елемент с две лица.Така ще оползотвориш мястото и ще подчертаеш колоната.Принципът е като не можеш да скриеш нещо да наблегнеш на него.Освен това, ако наредиш книги и аксесоари на въпросната преградна секцийка :wink: ще оформиш едно приятно кътче за четене и почивка в близост до балкона.

Тема "хаиде кажете и за моя хол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: