Мнения и въпроси за хола
mena - напреднал
Няма дребни детайли, ти не разбираш ли? Surprised Как осветлението ще е дребен детайл? Shocked Кой и къде те е учил на такова отношение към осветлението? Няма компромиси тук. Ще прекара кабелите и после ще се скъса да обикаля да търси подходящи аплици за такова разположение и ще мисли мебелировката според това къде е сложил аплиците. Surprised Е тогава може да се наложи да прави такива компромиси, че свят ще му се завие... Neutral Не се избира роклята според колието, а колието според роклята.
[quote][/quote]

не съм съгласна с теб Emerald , всички детайли в едно обзавеждане са важни ,но не винаги човек е в състояние да знае точно къде какво ше разположи като мека мебел аксесоари и всички други детайли от едно обзавеждане ....най малкото ако желая да си обзаведа къщата а нямам необходимите финанси аз само бих намислила ОРИЕНТИРОВЪЧНО кое къде
Emerald - модератор
==.
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:45 am, променено общо 1 път.
Palawnik - специалист
Момичета и двете сте прави.
Emerald абсолютно си права, че няма как аплика да се сложи ОРИЕНТИРОВЪЧНО, защото в крайна сметка ще се получи нещо "ОРИЕНТИРОВЪЧНО" между кич и естетика. Няма как без цялостна концепция за интериора на стаята да се направи нещо. В крайна сметка това ще е ОРИЕНТИРОВЪЧНО красиво.
meriko и ти си права. Живеем ОРИЕНТИРОВЪЧНО в ОРИЕНТИРОВЪЧНА държава и знаем какво ще направим с живота си ОРИЕНТИРОВЪЧНО.
В крайна сметка всичко ни е ОРИЕНТИРОВЪЧНО и всичко правим и преправяме по 10 пъти. Днес съм изкарал 20 лв. за левия аплик и го купувам. Ама този модел се е свършил след месец когато има пари за десния. Купувам нещо което много прилича на него. Тогава сядам да мисля как да замаскирам и преправя тази ситуация. С времето правя компромис с красотата и вече не ми прави впечатление, че двата аплика са различни. Правим компромис с интериора, защото нямаме пари да се консултираме с дизайнер, а се доверяваме да майстора с познания от преди 30 г. Водим се от модните тенденции и какво е направила комшийката. И не че толкова ми харесват аплиците, а тя си ги е сложила.

Тема "Аплици" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: