Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
nikolson - майстор
-Как е винетка на унгарски?
-Лилишегидере!
gogo7777 - майстор
ЛилишегидереШ го видях някъде из нета.
Kasap - специалист
Гого сигурно е прав - нали знае унгарски. :-D
gogo7777 - майстор
Знае таратанци....бъкел не разбирам от тоя език, макар ежедневно да го чувам. :lol:
egomen66 - майстор
:-D :devil:

Мъж се прибира от работа, плясва жената по задника и казва: -Жена, ще правиме секс, ама първо искам да си поиграеме! Айде да ми направиш дъжд. - Ти луд ли си, бе? Как? - Вземи една лейка и поливай! Направила тя каквото поискал. - Сега искам светкавици. - Как да ти ги направя, бе? - Светваш и гасиш лампата бързо! Направила и това... - Сега искам гръмотевици. - Е, това пък как да го направя? - Ами отваряш и затваряш вратата, като я блъскаш силно. Направила и това. След малко той й казал: - А сега прави заедно - дъжд, светкавици и гръмотевици. Тя започнала с едната ръка да полива, с другата ту светкала и изгасяла лампата, ту блъскала вратата и така около половин час. Накрая се ядосала и му казала: - Ама хайде де, няма ли да правим секс вече? - Ти пък! Какъв секс те гони в тая буря!
...............................

2 блондинки излезли вечерта. Но се развила буря, святкали светкавици и гръмотевици, и едната блондинка казала на другата:
– Бързо!!! Усмихни се!!! Снимат ни!!!
Lisko - майстор
старо но добро - казармени:
http://pik.bg/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BA ... paign=trtt

Това за проходимостта на танка не го бях чувал преди. Може би е вярно - в тонове и радиус/диаметър в милиметри ?
LazarGanev - "Велик майстор"
Айде един поздрав за отслужилите:
Ах запас - Георги Германов
joro39 - специалист
– Жена, мисля си, как се търкалят годините... Имаме си дом, вила две коли и две деца. А помниш ли едно време - живеехме на квартира, карахме колело и парите все не стигаха, но пък всяка вечер си лягах с двадесетгодишна.
– Ти си легни с някоя двадесетгодишна и ще видиш, как ще ти се върнат и квартирата и колелото и безпаричието.
kozl - майстор
Разхождали се двама влюбени в гората. Видяли на едно дърво песнопойни птички да въртят любов в клоните. Заприискало се и на влюбените и се покатерили на дървото. Награбили се те в любовната игра и ненадейно клонът изпукал, на напъните под любовна тежест не издържал. Счупил се и влюбената двойка се стоварила от високо на земята. Плаче и нареждала жената: Ай прокъсаха ми се найлоните, ай съдраха ми се силоните...... И мъжът процежда: Ох да ева и найлоните, ох да ева и силоните, а мойте ташки висат на клоните :lol:
chapara - майстор
На телефон 112:
- Ало, от Перник се обаждам!
- Аре-е-е, веднага със заплахи започваме, а?

:lol: :shock: :cool: :-D :toimonster:

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: