Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Chefo77 - майстор
Някои от "сентенциите" на Джеръми Кларксън (водещ на Топ Гиър) ...


"За мен "Ферари" е умалена версия на Бог."

"Високата скорост не е убила никого. Рязкото спиране прецаква нещата."

"Непонятна ми е логиката на автобусните ленти - как така някой по-беден от мен ще пристига по-бързо там, закъдето съм тръгнал и аз?!"

"Винаги щом видя мъж над 50 години да кара кабрио, имам усещането, че гледам рекламен клип на "Виагра".

"Защо в Англия не готвим кучета? Ами защото не можем. Откъде-накъде корейците ще правят автомобили?!"

"От 0 до 100 с "Порше Кайен" отнема 5 секунди и 50 л бензин. Що се отнася до дизайна на тази кола, виждал съм гангренясали рани, които изглеждат по-добре."

"Алфа Ромео Брера е като Анджелина Джоли - всички сме чували, че е луда и се храни с лепило за тапети, но никой няма да й откаже, нали?"

"Тих" за дизел е като "възпитан" за убиец."

"Винаги когато страдам от безсъние, поглеждам снимка на "Тойота Камри" и тутакси заспивам."

"Една дума описва точно "Опел Вектра"- започва с "л" и завършва на "о", но не е "лято".

"Рено Еспас" е добър ван, но не е нещо, с което трябва да се хвалиш. Все едно да викаш с цяло гърло: "Ехей, аз имам СИФИЛИС, най-добрата от венерическите болести!"

"Руснаците са най-отвратителните туристи на света. Разбира се, те са прекарали детството си, хранейки се с бетон и избягвайки изтезания всекидневно, затова днес не можем да ги виним, че се кипрят по плажовете с всевъзможни финтифлюшки, очила "Версаче" и впити до болка плувки "Спидо".

"Никой във Франция не кара хубави коли. Това е така, защото французите са комунисти - страхуват се, че ако някой демонстрира заможност, не след дълго главата му ще падне отсечена в кофата."

"В Индия колите не служат за придвижване от точка А до точка Б, а за преход от този свят на оня."

"Когато англичаните се напиват, прихващат венерически болести. Когато шведите се напиват, се самоубиват."

"Смятах, че съществата от "Мъже в черно" са измислени, докато не видях стюардесите на "Америкън еърлайнз".
big_death - специалист
Мъж седи в хола и гледа телевизия. На врата се звъни.

- Кой е?

- Стъкларят, мама ти да е....

Отваря мъжът, влиза як майстор със няколко стъкла.

- Къде да остъклявам, мама ти да е...

- Там на балкона.

Стъкларят отива на балкона, а мъжът продължава да гледа телевизия. Тъкмо се отпуска и на вратата пак се звъни.

- Кой е?

- Стъкларят, мама ти да е...

- Ама при мен вече дойде един стъклар...

- Паднах, мама ти да е... :shock: :shock: :-D :lol: :-D
big_death - специалист
Ревнив към дъщеря си цар, я затворил на върха на висока кула, далеко от похотливите погледи на мъжкото народонаселение. Само розовите и бузки, златните плитки и жадните и големи очи се виждали през малкото прозорче. Също и гласът и - звънлив, мелодичен и пропит с любовни мераци. Двама рицари - млад и буен красавец и старият му баща често минавали отдолу.

- Татко, много ми се такова от тая царска щерка, сън не ме хваща и ще направя някоя лудост, ако не се удовлетворя! Как да постъпя?

- Отдавна мисля по твоя въпрос, мисля, че съм измислил.

- Целият съм в слух, тате!

- Ще си боядисаш коня зелен, ти също в зелено и перата на шлема ти да са в зелено.

Ще минаваш отдолу, докато те забележи, няма да издъ
ржи и през прозорчето ще те попита:

- Прекрасни рицарю, защо конят ти е зелен?

Ти ще отговориш:

- Защото много ми се такова от тебе!

Тя ще разбере и ще намери начин да те допуснат в кулата, да се удовлетвориш.

Речено сторено. Младият красив рицар, на зелен кон, на няколко пъти дефилирал под кулата, царската щерка го забелязала и тутакси го заговорила:

- Прекрасни рицарю, много ми се такова от тебе!

Рицарят объркан от обрата в репликите отговорил:

- Да, ама конят ми е зелен! :lol: :lol: :lol:
big_death - специалист
В болничната стая влиза мъж с дърводелски дрехи:

- Кой тук е Иванов?

- Аз.

- Ти ли си давал кръв за изследване?

- Аз.

- Я дай да те премеря... :shock: :? :lol:
8180 - майстор
big_death написа:
В болничната стая влиза мъж с дърводелски дрехи:
Аз ли затъпявам - :?
dadko - майстор
8180 написа:
big_death написа:
В болничната стая влиза мъж с дърводелски дрехи:
Аз ли затъпявам - :?
Явно е бил облечен с някакъв гащеризон
ivanovbg - майстор
Човека е шивач на дървено пардесю(ковчег) :partyman:
Prn17 - специалист
Бракът е триумф на въображението над разума. Вторият брак е триумф на надеждата над опита.
Andri01 - майстор
Или-революционен скок,от трън та на глог! :?

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: