Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Andri01 - майстор
В пясъчника между блоковете седи малко момченце и си играе. Покрай него минава полицай и пита:
- Какво правиш, момченце?
- Ами забърквам лайна и пясък!
- Какво ще ги правиш?
- Полицай ще си правя....
Полицаят се ядосал, хванал го за ръка и го завел вкъщи. Там разказал всичко на майката и бащата и малкият бил наказан. След една седмица полицаят отново минава покрай пясъчника и вижда същото дете, да си играе...
- Здравей, момченце.
- Здравейте.
- Сега какво правиш?
- Пожарникар...
- А защо не полицай? - с ехидна усмивка пита полицаят.
- ЛАЙНАТА СА МАЛКООООО.....
hidrazin - майстор
Дъртия водолаз Кермит плува в морето с пълно водолазно снаряжение. По едно време чува плясък и вижда друг водолаз, който няма никаква екипировка, който минава покрай него и продължава надолу към дъното. Водолазът Кермит веднага се спуска на 15 метра дълбочина, мъжът го достига и го подминава. Спуска се водолазът още 15 метра надолу, онзи пак го достига и го подминава… Водолазът се ядосва, вади едно листче и пише на него: - "Човече, как успяваш без екипировка да се гмуркаш на такава дълбочина?" Онзи взима листчето и отговаря: - "Аз потъвам, бе ИДИОТ!!!"
:partyman:
Хидра, заеби го! Куца къде го боли и сърби. На 170 да стане, няма да проумее, че бой и ....бой не се връща.
Само не ми стана ясно, тия с 8ми клас що ги канят по разни места, а научените (някои висшисти) не ги ебават за слива.
hidrazin - майстор
съб яну 13, 2024 9:04 pmТрифон П.Трифонов написа:
Само не ми стана ясно, тия с 8ми клас що ги канят по разни места,...
Елементарно. Що'т са прости, лесно се контролират, имат потребности под санитарния минимум ... абе ЕВТИНИ са.
В случая - стига и един памперс.
:partyman:
Krass - майстор
Въпрос за 100 000 към мъж в Стани Богат.
- Коя е любимата с*кс поза на жена ви?
- Малиии. Ти ма приби...
Мислил, мислил и казал:
- Ще ползвам жокер "обади се на приятел" и ще се обадим на комшията...
Билалов го погледнал и му казал:
- А защо не попитате публиката?! :lol:
hidrazin - майстор
Голяма бяла акула и малка бяла акула (майка и син) плуват във водата, когато виждат водолаз.
Младата акула казва на майка си:
-Хайде да го изядем.
Майката отвръща на сина си:
-Това не е традицията на акулите! Първо го обикаляме три пъти, след това го изяждаме.
Синът пита:
-Защо трябва ли първо да го обиколим три пъти?
Майката отвръща:
-Защото водолазите са много по-вкусни без ла...й...на в тях.
:partyman:
- Колко е голям вашият пакостник?
- 71.
- Да-а-а... късно е за аборт.
Andri01 - майстор
Късно вечерта ченге се връща вкъщи от дежурство. Уморен си съблякъл тихо униформата в тъмния хол, за да не буди жена си. В това време от спалнята се провикнала жената:
- Ей, смотльо! Бегай до кръчмата и купи ракия!
Ченгето бавно си навлякъл обратно униформата в тъмното и тръгнал към кръчмата. Като пристигнал там, го видял барманът и му казал:
- А?! Гошо к’во е станало с тебе?
- Нищо! К’во?
- Гледам, че си си сменил професията.
- Не съм си я сменил! Що мислиш така? - учудило се ченгето.
- Ами носиш униформа на пожарникар.

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: