• 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 91
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
nnikbg - специалист
Снимах ги днес в Одеса. Мисля че няма нужда от превод .

Прикачен файл

kenef.jpg
kenef.jpg (9.73 KиБ) Видяна 2385 пъти

Прикачен файл

kenef1.jpg
kenef1.jpg (41.26 KиБ) Видяна 2385 пъти
kuger - майстор
nnikbg написа:
Снимах ги днес в Одеса. Мисля че няма нужда от превод .
Тъй де, кога пикаеш, гледай къде,да не напълниш галошите :shock:
jekasus - майстор
Навремето бях чел, че в Холандия са сложили в общ. тоалетни по една изскуствена муха в цукалите - имало голям ефект, без опикано настрани :-D
p.v.x - майстор
jekasus написа:
Навремето бях чел, че в Холандия са сложили в общ. тоалетни по една изскуствена муха в цукалите - имало голям ефект, без опикано настрани :-D
Това е подвеждане на потребителите. :-D
Чирачето ако го види, веднага ще сезира Комисията за защита на потребителите. :lol: :lol:

:rock:
kozl - майстор
То и у нас вече накацали муи в писоарите.
Но проблема прост е. Или в простатата, че не мое гранатомета по-далеч от гюлетата да мета или в простотата на мерача :lol:
nnikbg - специалист
kartechar написа:
Ето така беше застопорено ел. стъклото на Шкода Октавия нов внос.Изображение
На тъста опела по същия начин. Обаче не беше ново внос и предишния собственик обясни, че имал малки деца и откачил захранването.
kartechar - специалист
В този случай захранването си го имаше, ама моторчето беше излипсвало. Което ще рече, че не деца са били причината. Най-вероятно джамбазинът е дърводелсвал :axe: .
nnikbg - специалист
kartechar написа:
В този случай захранването си го имаше, ама моторчето беше излипсвало. Което ще рече, че не деца са били причината. Най-вероятно джамбазинът е дърводелсвал :axe: .
Не ме разбра. Вътре и в двете врати всичко беше на сол. А този от когото купихме колата ни излъга, че махнал захранването щото видиш ли имал малки деца и да не си играят с прозорците. Стъклата бяха закеркелечени с клони от череша. :проба:
kartechar - специалист
На фона на такъв идиотизъм, нашият джамбазин трябва да бъде поздравен за старанието :-D ! Пък може и дърводелец да има в автокъщата (моргата) :partyman: .
vesel - специалист
Някой бая се е занимавал да дупчи и нитова :rolleyes:

Прикачен файл:
20160801_144947re.jpg Антиналепин
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 91

Тема "Собствени снимки..... "NO COMMENT"....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: