• 1
  • 2
Всичко за газобетона от зидане до шпакловане
velsi - Почетен майстор
EDI, поздравления! Добра работа! Имам един такъв въпрос към тебе: предстои ми да слагам улуци на такава козирка като твоята, обаче скобите, които се продават са за керемиден покрив, за монтаж към челната дъска. Ти какви скоби си използвал при тебе?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
И ти ли плас'масови улуци ще слагаш?
velsi - Почетен майстор
Да, най-вероятно на Devorex. Обаче сега като се загледах при EDI май има греда, а при мене е бетонна козирка 50 см издадена напред.
EDI - майстор
Улуците са ДЕВОРЕКС.При мен сложих челни летви, направени са от две парчета ламперия/останаха от покривчето на навеса/ и за тях са хванати скобите.Тъй като тя е тънка - 15 мм, отзад има по едно трупче за подложка и видиите са хванали за нея през ламперията.Издържаха големи ясняг тази зима, така, че става здраво.Велси, има монтират 3 метра улук върху бетонно чело със същите скоби.Просто вместо видии сложих дюбели 6Х60 мм.Стана здраво и няма проблем.При теб си мисля, че можеш да сложиш скобите на Г образни конзоли.Конзолата под плочата на ръба, за нея хваната скобата.
Размера на огнището е предвиден за добичета. :lol: Имаме си една мъжка компанийка, дето се събираме на двора, да не ви казвам какъв разкош е, който е в къща, знае...
Има за довършване още доста, ама това лято смятам да го направя докрай.......
  • 1
  • 2

Тема "Питане към masteradmin" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: