• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
profesionalist_wood - майстор
hidrazin написа:
torbalan написа:
Ба сигурен ли си?

За индобългарите по онова време имаше "работни места". Ходеха уж на работа, а ходеха само за да краднат нещо...

Дефакто същата работа...

Иначе да - когато се крадеше на едро, с милярди, имаше си отговорни другари за това...
Бръм, бръм, дрън, дрън ... Аз съм сигурен.
И кой казваш от отговорните другари имаше частни хотели, лични яхти, сметки в чужди банки, притежаваше цели части от страната с нотариални актове, вили в най-известните курорти по света, частни самолети, собствени банки, собствени заводи ....
Аман от промити и облъчени мозъци. Явно в АЕЦ-а има изтичане на радиация. Забелязват се мутации в мозъка. :lol:
:partyman:
Като сме ти омръзнали,иди пиши в другия форум :lol: Поне ще получиш разбиране.
Истината е такава кавато е. Инженерите винаги ще оборят конспираторите. Просто са сложили експлозиви в самолета предварително и е думнал СТЦ. Това е. Те не са проектирани да издържат самолет пълен с експлозиви а с хора. Ако не ти е ясно иди питай в ГУСВ и Главболгарстрой в Княжево да ти обяснят някои неща в строителството :lol: И после отиди до оголения небостъргач на Окръжна болница на Цариградско шосе строен за тогавашния Работинческо Дело и огледай хубаво основите колко са дебели и арматурата с какъв размер е.
https://www.google.bg/maps/@42.6635935, ... 6656?hl=en
hidrazin - майстор
profesionalist_wood написа:
Преди време бях спрял да пиша в форума,ама продължавам да получавам съобщения за нови мнения.....
Гледам няма опция за ръчно деактивиране на профила от потребителя примерно за 6 месеца(може да си го активира пак ако размисли) и след този период автоматично се заличава регистрацията както е в другите сайтове и форуми :? Или...
Administrator написа:
Акаунтът Ви е деактивиран. Ако искате отново да бъде активиран, моля, свържете се с нас през контактната страница. Ако някой друг не иска да получава известия на електронната си поща, винаги може да се отпише от тях през настройките на профила си.
А ти какво правиш тук??? :!:
Същата фурнаджийска лопата като тези от хващ.
:partyman:
Илчо Илиев - майстор
hidrazin написа:
Колко повече - колкото да пламне етническа война в Европа.
После ще дойдат да ни "освободят" като го направиха в много държави. :lol:
:partyman:
Тя войната си я има от доста време,но е прикрита от медиите...
Че това им е целта на говедарите е ясно на всички,но що ми се струва,че тоя път може би няма да им се размине само с един Пърл Харбър, цял свят им е набрал и може да има коалиция...цял свят срещу говедари...
hidrazin - майстор
На 11 септември посред нощ (вашингтонско време) Путин се обажда на сънения Буш:
- Моите съболезнования във връзка с терористичните атаки, г-н Президент!
- Какви терористични атаки бе????
- Ой извинете, ще ви позвъня по-късно.

:partyman:
hidrazin - майстор
Бизнесмен иска да пресъздаде атентата на 11 септември 2001 година, съобщи британското издание „Мирър“, цитиран от Факти бг. Роденият в САЩ Пол Сейло заяви, че иска да купи Боинг 747 и да го разбие в празна сграда. Целта му е веднъж завинаги да се докажат или опровергаят конспиративните теории.
http://fakti.bg/world/186892-biznesmen- ... zna-sgrada
:partyman:
vandu - специалист
Хубаво ще се направи този експеримент, ама веднага намерят някой роднина на този бизнесмен свързан със СТЦ и пак ще почнат конспирациите независимо от резултата.
infomar
Някой виждал ли е например как пада третият небостъргач в Ню Йорк – сградата на WTC7? В него не се беше ударил самолет и беше на голяма дистанция от двете паднали кули на WTC 1 и 2.

Изображение


Това не ли мистерия - нито една съседна сграда не беше засегната! Няма паднали самолети над нея... Никъде не прочетох смислено обяснение защо се срути тази сграда?

Под WTC 4 е имало трезор за злато - някои го оценяват на около 1 милиард $ други на 160 милиарда $. Два месеца след 9.11 е намерено злато за едва 230 милиона и то в два камиона бeз водачи!

http://www.vbox7.com/play:b4d1557d5b
gogo7777 - майстор
Аз започвам да се съмнявам в твоето участие по форумите.... :cool: Кука - ясно, но каква...... :evil: :evil:
infomar
gogo7777 написа:
Аз започвам да се съмнявам в твоето участие по форумите.... :cool: Кука - ясно, но каква...... :evil: :evil:
Не разбрах каква връзка има любопитлството ми да разбера нещо повече по темата с определението "Кука" - това някакъв нов вид обида ли е? Ако намекваш на някаква моя връзка с полиция, милиция, служби, или нещо по партийна линия си в грешка - никаква връзка.
Не мислиш ли, че трябва да престанеш с глупавите си и неуместни лични нападки и определения към колегите си от форума?

Ако темата не ти е интересна - пропускай я, ако държиш на версията, че саудитците са съборили кулите без намесата на правителството на САЩ, си е твое мнение, но за мен има толкова много мистериозни моменти в това инсценирано срутване, че не мога да не се вълнувам, срутване, което в последствие даде до война и причина за всички събития по целият свят, включително и сегашното "преселение" на народите.
Може да има летци във форума и да кажат - може ли Боинг 767 да лети хоризонтално и продължително толкова близо над сградите хоризонтално с 900 км/час? Всички които съм питал казват НЕ!! Може ли технически подобен самолет да лети толкова ниско и да не се чува шумът му? - НЕ (място 8:40 от филма)
nikolson - майстор
Инфо, искаш да кажеш, че:
-самолети не са се блъскали в кулите, защото няма как да прелетят ниско и холизонтално,
или
-самолети са се блъскали организирано от саудитците и правителството на САЩ (или евреите, световното правителство, илюминатите, масоните..., абе, който се сетиш). Но остава въпроса, как, аджеба, са летели ниско и хоризонтално.
И на мене не ми е ясно, как евреи и араби ще направят заговор, ама това е без значение. :-D
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20

Тема "Нова версия за 11.09" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: