Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.

вярвате ли в безплатна екологичночиста енергия

Анкетата завърши на ср юни 13, 2007 8:26 pm

61%
да
17
14%
тва е за оптимисти
4
11%
нема такова животно
3
14%
не съм се замислял по въпроса
4

Общо гласове: 28

Osiris - специалист
http://www.newenergybg.com/
Дайте всички да си напънем мозъчните гънки ако все още са ни останали такива и да измислим приложения :?
Justy - майстор
Всеки, който е бил в часовете по физика в 7 клас / магнетизъм / ще потвърди, че пусната от произволно положение тази конструкция ще се завърти на някакъв ъгъл - докато се изравнят моментите от привличане и отблъскване на двете двойки магнити. Оборот няма как да се получи. За въртящо магнитно поле хич няма и да продумвам :?
Иначе и аз искам да си нагрохам багажника с магнити и презрително да минавам край бензиностанциите :lol: Засега, обаче - спирам и наливам - мъка :x
Osiris - специалист
Така мислиш щото не си видял това http://www.newenergybg.com/index.php?op ... 9&Itemid=2 :?
и като си бил редовен по физика се надявам да дадеш научно обяснение :-D
Стефан - майстор
Може би Матей Миткалото ще даде отговор.
ELEMENTAL - специалист
Osiris нещо линковете дето си ги дал не работят.
Както и да е.Я виж това:
www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=28677
Авторите твърдят, че устройството им давало на изхода си 5 пъти по-голяма мощност от тази която то консумира
:shock: .
Стефан - майстор
Не знам какво Ви кара да се занимавате с глупости! :? Уж сте сериозни хора. Ваша работа. Аз такива щуротии даже ги подминавам :lol: Все едно, ако някой даде научно обяснение как мога, ако нахлупя една тенджера на главата си, и се хвана за дръжките, ще мога да се повдигна нагоре. Как мислите, дали ще тръгна да опитвам? Въпреки часовете по физика! :shock:
Justy - майстор
Мъка, Стефане, мъка :lцl:
ELEMENTAL - специалист
Ей голямото чудо.
Намерих я статията и я качих, щото темата е свързана със "свободната" енергия.Колко има хляб в такова нещо е друг въпрос.
А иначе Стефане като искаш с тенджера да литнеш, застани под електромагнита на някой кран в коя да е западна автоморга и ще литнеш :lol: .При това без да противоречиш на физиката.Е вярно, че полета ще ти е кратък, ама какво пък.
А иначе живеем в свободна държава и всеки има право да прави каквото си иска в свободното време.
Тани - модератор
Абе той Стефан още не може да повярва , че може да се сложи гипскартон в банята , та ще повярва на такива неща!
Стефан - майстор
Не бе, Тани, вярвам. Що да не вярвам? Всичко може. Аз гипскартон мога да сложа даже и за ваната, ама няма да пускам водата :lol:

Между другото, да те питам и тебе - твоята баня с гипскартон ли е правена?

Тема "Нов сайт за свободната енергия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: