• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 31
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
Тани - модератор
tgv написа:
Колега Тани, мисля че за този месец не си позволих да обидя директно никой от този Форум. Просто така съм възпитан. Отстоявах си собствената Теза и мисля че я доказах. Битката беше неравностойностна но донякъде справедлива, според Вашите разбираниия. Дали съм сътворил Нагревателя Чудо, това ще е спорен въпрос още дълго време. Но това което разбрахте е, че има друг вид енергия за която само сте предполалагали че съществува, и е играла важна роля във вашия живот.
В всеки мой пост съм се опитвал да давам важна информациия. Дойдох неразбран и си отидох неразбран.
От храстите отдавна не изкачат Зайци! :)

Е ТА НАЗОВИ Я ТАЗИ ЕНЕРГИЯ СЪС ИСТИНСКОТО И ИМЕ ДЕ ! ОТ ПЪРВАТА СТРАНИЦА ТИ СЕ МОЛИМ! КАКВО ДОКАЗА- И ТОВА ТЕ ПОПИТАХ И ТЕ ПОМОЛИХ ДА ОБОБЩИШ.Е ТОВА АКО НЕ Е ОБИДА И ПОДИГРАВКА С НАС - ВЕЧЕ 13 СТРАНИЦИ ШИКАЛКАВЕНЕ


ПП Последен опит да ти помогна!

Загрей утре 10 литра вода със 30, 40 или колкото искаш градуса и засечи с ЕЛЕКТРОМЕРА колко електричество е изразходвано!
torbalan - Дървен философ
vvventsi написа:
А ,Преди „Тани” да заключи темата аз да попитам отново Tgv,след като казваш че това ЕЕО е много ефективно и има КПД по голямо от 100% ,защо вече не се отопляваш с него а мина на парно от теца?
ако ЕЕО има КПД по-голямо от 1 аз предлагам пари... да финансирам изграждането на система, която да правиток от топлина...
с тока греем ЕЕО, а от топлината правим ток...
понеже КПД е по-голямо от 1 - имаме излишък от ток... който продаваме...

съгласен съм да деля печалбата по равно с тоя, който ми отвори очите за нагревател с КПД по-голямо от 1 :)
tgv - специалист
Тааака!Доиде Режисьора!
Някакви въпроси? Ако може кратки и ясни!
Последна промяна от tgv на ср яну 18, 2012 12:51 am, променено общо 1 път.
torbalan - Дървен философ
Тани написа:
tgv написа:
Колега Тани, мисля че за този месец не си позволих да обидя директно никой от този Форум. Просто така съм възпитан. Отстоявах си собствената Теза и мисля че я доказах. Битката беше неравностойностна но донякъде справедлива, според Вашите разбираниия. Дали съм сътворил Нагревателя Чудо, това ще е спорен въпрос още дълго време. Но това което разбрахте е, че има друг вид енергия за която само сте предполалагали че съществува, и е играла важна роля във вашия живот.
В всеки мой пост съм се опитвал да давам важна информациия. Дойдох неразбран и си отидох неразбран.
От храстите отдавна не изкачат Зайци! :)

Е ТА НАЗОВИ Я ТАЗИ ЕНЕРГИЯ СЪС ИСТИНСКОТО И ИМЕ ДЕ ! ОТ ПЪРВАТА СТРАНИЦА ТИ СЕ МОЛИМ! КАКВО ДОКАЗА- И ТОВА ТЕ ПОПИТАХ И ТЕ ПОМОЛИХ ДА ОБОБЩИШ.Е ТОВА АКО НЕ Е ОБИДА И ПОДИГРАВКА С НАС - ВЕЧЕ 13 СТРАНИЦИ ШИКАЛКАВЕНЕ


ПП Последен опит да ти помогна!

Загрей утре 10 литра вода със 30, 40 или колкото искаш градуса и засечи с ЕЛЕКТРОМЕРА колко електричество е изразходвано!
Тани, ти мислиш рационално...


вероятно ЕЕО работи с ирационални числа... и с комплексни методи ;)
tgv - специалист
Това е въпрос към Тани!
Тани отговори!
Тани - модератор
Тани написа:
tgv написа:
Колега Тани, мисля че за този месец не си позволих да обидя директно никой от този Форум. Просто така съм възпитан. Отстоявах си собствената Теза и мисля че я доказах. Битката беше неравностойностна но донякъде справедлива, според Вашите разбираниия. Дали съм сътворил Нагревателя Чудо, това ще е спорен въпрос още дълго време. Но това което разбрахте е, че има друг вид енергия за която само сте предполалагали че съществува, и е играла важна роля във вашия живот.
В всеки мой пост съм се опитвал да давам важна информациия. Дойдох неразбран и си отидох неразбран.
От храстите отдавна не изкачат Зайци! :)

Е ТА НАЗОВИ Я ТАЗИ ЕНЕРГИЯ СЪС ИСТИНСКОТО И ИМЕ ДЕ ! ОТ ПЪРВАТА СТРАНИЦА ТИ СЕ МОЛИМ! КАКВО ДОКАЗА- И ТОВА ТЕ ПОПИТАХ И ТЕ ПОМОЛИХ ДА ОБОБЩИШ.Е ТОВА АКО НЕ Е ОБИДА И ПОДИГРАВКА С НАС - ВЕЧЕ 13 СТРАНИЦИ ШИКАЛКАВЕНЕ


ПП Последен опит да ти помогна!

Загрей утре 10 литра вода със 30, 40 или колкото искаш градуса и засечи с ЕЛЕКТРОМЕРА колко електричество е изразходвано!
Това не е ли достатъчно конкретен въпрос???
torbalan - Дървен философ
tgv(най-бързия влак от близкото минало) определено въпроса е към Тани... от теб не очаквам да знаеш какво е това "комплексни числа"

а към теб единствено един виц се сещам...

дето крокодила решил да прецака маймуната... решил да я пита дали е омъжена... ако отговори "омъжена съм" щял да и каже "че кой се е преебал да те вземе", ако каже, че не е омъжена "че кой идиот ще те вземе..."

и така плува си крокодила по течението, среща маймуната...
пита я
-маймуно, ти омъжена ли си..
а тя...
-плувай бе, лайно зелено...


та в този ред на мисли, към теб единственот, дето ми идва на ум е
"плувай бе..."
Последна промяна от torbalan на ср яну 18, 2012 1:00 am, променено общо 1 път.
ELEMENTAL - специалист
tgv написа:
Колега ЕЛЕМЕНТАЛ с тези сериозни измервателни уреди можеш да отидеш много напред! Не те съветвам да вървиш след Мен.
Спокойно колега tgv, по принцип нямам намерението да вървя след Вас (в който и да е смисъл).Така или иначе се наложи, обаче да свърша частично вашата работа (образно казано), а именно - да дам някакви данни за "капацитивния" характер на защитаваното от вас ЕЕО у-во.Не съм ги писъл за да ви контрирам, не съм ги писъл и заради другите пишещи в темата (те са си в състояние да стигнат до същите изводи и резултати).Публикувах тези данни за "необразованите" откъм техническите науки "съфорумци", за да не се стигне до там някой да затвори аванса си и сума ти свободно време, опитвайки се да гони сянката си.
Още веднъж апелирам към вас - представете конкретни данни и научно издържани твърдения, относно ЕЕО у-вото.Не го ли направите, не се чудете, че срещате яростна критика.Тезата ви далеч не е доказана.
tgv - специалист
Колега ЕЛЕМЕНТАЛ, какъв е ВЪПРОСЪТ?
Не ми се четат заключения!
Колега, Заключенията ВИ са доста объркващи! За да зададете въпрос трябва да имате теза. Каква е Вашата теза?
Ако обичате не замесвайте Скромнота ми Личност!
Последна промяна от tgv на ср яну 18, 2012 1:13 am, променено общо 2 пъти.
torbalan - Дървен философ
за мен въпроса е ясен - къде е психиатъра :)
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 31

Тема "ЕЛЕКТРОДНО - ЕЛЕКТРОЛИТНО ОТОПЛЕНИЕ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: