• 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
Всичко за дърводелството
Ал_ - специалист
Благодаря, ще ги погледна. Помня, че наскоро търсеше нещо подобно, и разликите тук и навън бяха фрапиращи.
Иначе те масите при мен са с колела и са удобни, но са тежки и не мога да ги вадя навън, което при хубаво време си е минус
пишман_майстор - майстор
Да, така е , но излязоха други дупки за пълнене и се отложи покупката малко във времето....
m_markovski - специалист
Хайде честита придобивка и безаварийно с нея!
Моят е същия и съм доволен. Стои на една масичка с колелца и го местя наляво-надясно като ми пречи.
Здравейте, предстои ми покупка на щрайхмус, който ще ползвам за направа на дъски за сервиране и маси от естествена дървесина, предимно орех, дъб и маслина. Спрял съм се на DEWALT DW733, MAKITA 2012NB и AXMINSTER PROFESSIONAL AP330ST, като за последният няма много информация, ще бъда много благодарен, ако някой ми сподели своя опит. Преглеждал съм доста теми и знам, че за предпочитане е от големите машини с чугунени страници, но на този етап нямам място за такава машина, така че ще е от по-компактните. Благодаря предварително на отзовалите се.
m_markovski - специалист
Колко маси ще правиш?
Аз бих търсил някоя истинска чугунена машина с 60-80см широчина.Ножовете ѝ се заточват, а не са като на споменатите машини тип куфар с реверсивни ножове за една шапка пари.
чет май 09, 2024 2:17 pmm_markovski написа:
Колко маси ще правиш?
Аз бих търсил някоя истинска чугунена машина с 60-80см широчина.Ножовете ѝ се заточват, а не са като на споменатите машини тип куфар с реверсивни ножове за една шапка пари.
За маси в момента ще направя 3,4, за по-нататък времето ще покаже, но дъски планирам да направя повечко. За чугунените машини до колкото се запознах новите са на висока цена, а втората употреба ме стресира като обслужване и ремонт, но ако някой предложи нещо конкретно мога да помисля
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83

Тема "Избор на щрайхмус" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: