Всичко за дърводелството
Здравейте!
Някой може ли да ме упъти, къде в Пловдив продават естествен фурнир. Трябва ми около 1кв. м.
Можеш ли да ми дадеш адреса на HÄFELE.
Пробвах с гугъл но нещо не го намирам.
shadowman - майстор
На лесно място е ама на не ми се вярва да има такова чудо там.
maroka - специалист
Petrucii написа:
Можеш ли да ми дадеш адреса на HÄFELE.
Пробвах с гугъл но нещо не го намирам.
Продиз мисля не предлагат естествен фурнир, като изключим кантовете.
В Мебелор имат със сигурност, но малко се съмнявам да е за продажба към клиенти...по-скоро е за техни нужди.

Колкото до адреса на Продиз в Пловдив...питай Гугъл за сайта им, оттам нататък ще намериш и клона в Пловдив.

А всъщност за какво ти е този фурнир? За кантиране ли ти трябва, или да облепваш нещо с него ?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Естествен фурнир срещам само при производителите. Явно Меблните предприятия си контактуват директно. То е естествено търговец да не се занимава с необоротни стоки, всъщност.
Чувах за някакъв "сбъркан" склад в София, но понеже не ми трябва пък е и далече, не записах.
maroka - специалист
n_a написа:
Естествен фурнир срещам само при производителите. Явно Меблните предприятия си контактуват директно. То е естествено търговец да не се занимава с необоротни стоки, всъщност.
Чувах за някакъв "сбъркан" склад в София, но понеже не ми трябва пък е и далече, не записах.
Може би искаше да кажеш вносителите. И да....всъщност това им представлява бизнеса - продават на мебелни фирми: и като листа, и като готови плоскости.
В тази насока "сбъркани" складове в София колкото щеш...но понеже си далече, явно не си разбрал.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Затова са кавичките. Не, имах предвид именно производители. На фурнир. Мислиш, че липов, дъбов, буков, орехов са вносни? Е, тук си ги развиват.
maroka - специалист
n_a написа:
Затова са кавичките. Не, имах предвид именно производители. На фурнир. Мислиш, че липов, дъбов, буков, орехов са вносни? Е, тук си ги развиват.
Ами вносни са. Ако не ти се вярва дай едно име на български производител на фурнир(подчертавам фурнир).

Тема "Къде в Пловдив може да се намери естествен фурнир." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: