• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко за дърводелството
cvetankirilov - специалист
=D> Бравооо , не вярвам да мръдне даже при натягане това нещо, доста си е солидно
mavryt4o - майстор
изпробвах двата вида няма никакво мърдане спъва се и от двете равнини

Прикачен файл

220420151093-001.jpg
EDI - майстор
:partyman: С това чудо танкови брони можеш да лепиш, като гледам. :lol:
ZEDYCUS - майстор
:-D Този път лентата е отвънка. Нали направи тезгях пък не го използваш. що така. :partyman:
profesionalist_wood - майстор
Eпа той само купува машини и не ги ползва,само ги колекционира да си чеше крастата :-D
mavryt4o - майстор
ZEDYCUS написа:
:-D Този път лентата е отвънка. Нали направи тезгях пък не го използваш. що така. :partyman:
ами отесня ми 70 е широк и го долепям до стената защото и на циркуляра пречи така 50 санта от към тежката страна на стегите са в въздуха и бум на земята ще правя някаква реформа ама да видим :?
mavryt4o - майстор
profesionalist_wood написа:
Eпа той само купува машини и не ги ползва,само ги колекционира да си чеше крастата :-D
Незнам почвам да се плаша че е нещо като болесно състояние като ми влезне нещо в главата и не ми дава мира докато не го получа и бум после мерака ми минава като го имам.Имах мерак да работя за пари да избия някой лев че 3-4 хилки май заминаха направих един градински комплект и ми мина мерака макар че ми поръчаха вече 5 май станаха ама не ми се почва щото май няма вече да е хоби да правя каквото си искам а каквото хората искат .И едни черни братя искаха да им правя разни мебели но предпочитам да си запаля работилницата от колкото да работя за тях.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Болест...мързел ми е туй на мене. Събрах всичко и машинките и материалите нагласих и ... не мога да почна. Състояние някакво
EDI - майстор
А, такива да не чувам от форумци.Я да се вземате в ръце.Има момент на пренасищане, и на мен ми се е случвало, ама отивам да ми замирише на дърво и след 5 минути ми е минало. :-D
bimbaeco - майстор
Сега, като ти мирише на нов Деуолт, сигурно хептен си му стъпил на шията на мързела :partyman:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Стяги" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: