Всичко за дърводелството
pgt - специалист
npelov написа:
От доста време чакам боша (POF 1400 ACE) да изпадне на промоция, но не изпада.
Що не си казал, че дебнеш Боша. На черния петък в Емаг я бяха намалили но не помня на колко беше. Иначе из нета някъде я гледах за около 264 лв., ако те устройва кажи да се помъча да си спомня къде точно беше.
KOLOBAR - напреднал
950 лева е, но умора не чустваш, сама работи, бягам след нея само да я спирам. Дори Фестол се съмнявам дали са постигнали подобна лекота при работа.
EDI - майстор
Освен това, фабрично е предвидена за маса.Хареса ми, ама много пари ми идва за хоби.Виж, ако вадех пари, хич нямаше да мисля.
ZEDYCUS - майстор
:-D Еди само 670 лв е в островната държава за нова говорим.
EDI - майстор
Е, пак са много.Сега карам с МАКАЛИСТЪР за 100 лева.Кога МАКИТА-та стане толкова, или сменя професията, тогава. :-D
Chefo77 - майстор
npelov написа:
От доста време чакам боша (POF 1400 ACE) да изпадне на промоция, но не изпада. Спаркито е само 12мм май, но има цанги за 8мм и 6мм и не са много скъпи. Не съм я пипал, но без нея от всички оберфрези до 300 лв боша се движеше най-плавно.
В Тръпкови е на 271, Ташев не са пряк дистрибутор на Бош и респективно цените им са по-високи.
griffin - майстор
Chefo77 написа:
npelov написа:
От доста време чакам боша (POF 1400 ACE) да изпадне на промоция, но не изпада. Спаркито е само 12мм май, но има цанги за 8мм и 6мм и не са много скъпи. Не съм я пипал, но без нея от всички оберфрези до 300 лв боша се движеше най-плавно.
В Тръпкови е на 271, Ташев не са пряк дистрибутор на Бош и респективно цените им са по-високи.
Ползвам тоя бош от няколко години и не мога да кажа че съм впечатлен спремо стария скил. Има доста недомислици в конструкцията които мен специално ме дразнят. При мен след половин година опукаха диодите за осветление. Освен това плавното движение е от ден до пладне, после като трябва да се чистят и смазват кокилите става мизерия. Добра машинка е, но не очаквай чудеса де :-D.
KOLOBAR - напреднал
Колеги, можели да подскажете кой в България внася оберфрезите на SCHEER. Модела им НМ25Е наистина е с дизайн на немски танк от втората световна война но по здрава направа няма как да има.
nikolson - майстор
KOLOBAR написа:
Колеги, можели да подскажете кой в България внася оберфрезите на SCHEER. Модела им НМ25Е наистина е с дизайн на немски танк от втората световна война но по здрава направа няма как да има.
Никой. Имам 600 ватова от баща ми, купена края на 70-те от Унгария. През 98-а купувах части от Чехия.
KOLOBAR - напреднал
Много обнадеждаващо :-D

Тема "Фреза и оберфреза." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: