Всичко за дърводелството
ddnnp - специалист
Николай Николов написа:
Обикновен прав фрезер
https://www.google.bg/search?q=straight ... kQ_AUIBigB
Ок , благодаря ти много за отговора .
Препоръчайте ми сега горе долу хубав или поне като за зачало евтин "Обикновен прав фрезер "
Николай Николов - специалист
Във всеки комплект китайски фрезери има 2 или 3 размера прави фрезери. За начало стават - много по-важно е да работиш акуратно с тях, отколкото колко "скъпи и качествени" са. Най-важно е да не ги прегряваш и да ги караш да пушат. Има определена скорост на подаване, която ще улучиш с малко практика и по усет.
bbbti74 - помощник
Ъглова сглобка под прав ъгъл.
Колеги, моля някой да ми помогне с покупката на фрезери за ъглова сглобка като тези на снимката или нещо подобно. Благодаря Ви предварително.

Прикачен файл

Yonico 15334 Lock Miter 45-Degree Glue Joint Router Bits 12-Inch Shank, Set of.jpg
Yonico 15334 Lock Miter 45-Degree Glue Joint Router Bits 12-Inch Shank, Set of.jpg (22.21 KиБ) Видяна 2017 пъти
pgt - специалист
Колега от каква помощ точно имаш нужда, ако е техническа да се включат по-знаещите иначе в eBay пишеш заглавието на картинката, която си дал и търсиш. Само имай в предвид, че това което си дал е за цанга 1/2" и да ли разполагаш на твоята машина с такава, да не останеш изненадан след покупката. Успех :partyman:
bbbti74 - помощник
Имам проблем със самото пазаруване. Никога не съм го правил лично.
pgt - специалист
Ами човек все някога трябва да се престраши. Не е толкова сложно, трябва да имаш само карта с която да извършваш плащания в чужбина и да си направиш регистрация. Ако ти е инцидентно и не мислиш да пазаруваш пак онлайн не си струва да си вадиш такава, че всеки месец има такси, а ако се притесняваш все пак по-сигурния начин е да потърсиш някой близък който да ти свърши работа. При положение, че нямаш и такава опция свиркай да помагаме с това, което те затруднява :wink:
themask - специалист
Заспахте, другари :)

Аз да се похваля с придобиването на DeWalt-a (D26204K) :supz:
Сега ако някой сподели добри източници за придобиване на начални знания относно използването, защото съм съвсем босичък (като изключим заоблянето на няколко ръба), ще съм безкрайно благодарен.
EDI - майстор
Честито, да ти служи дълго.Приспособленията правят фрезичката яко универсална и може да прави невероятни операции.Като започнеш да правиш нещо, сам ще разбереш какво може, така във форума е трудно да се обхванат възможностите и.Най-лесно ще видиш много на куп в ЮТУБ, доста клипове има.
kendal - специалист
themask написа:
Заспахте, другари :)

Аз да се похваля с придобиването на DeWalt-a (D26204K) :supz:
Сега ако някой сподели добри източници за придобиване на начални знания относно използването, защото съм съвсем босичък (като изключим заоблянето на няколко ръба), ще съм безкрайно благодарен.
Със здраве да си я ползваш,в процеса на работа сам ще се усъвършенстваш,поне при мен бе така,иначе по разни чуждоезични форуми информацоя да искаш.
pgt - специалист
themask написа:
Заспахте, другари Аз да се похваля с придобиването на DeWalt-a (D26204K) Сега ако някой сподели добри източници за придобиване на начални знания относно използването, защото съм съвсем босичък (като изключим заоблянето на няколко ръба), ще съм безкрайно благодарен.
Честито за придобивката и от мен. За съвсем начално обучение погледни това: http://dox.bg/files/dw?a=bad8b5a483
На английски е, но може да гледаш само и по картинките да ти стане ясно кои фрезери за какво се ползват. Успех :wink:

Тема "Фреза и оберфреза." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: