• 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 244
Всичко за дърводелството
kol4ooo - напреднал
С винтоверта ми е много удобно,кеф ти на бавни,или на бързи обороти на винтоверта.
menka - напреднал
Здравейте колеги.
Някой чувал ли е нещо за тази марка?
Произход Турция..
По параметри, като че ли изглежда сериозна..

:?
пишман_майстор - майстор
Доколкото знам ,е китайче :? Доста са я похвалили :-D за хоби ще е ...става да кажем , малко повече е шумна, но пък е на приемлива цена (приятел имаше такава) .За по-сериозна работа - не знам :) т.е. знам де ,искам да кажа -не става :-D
EDI - майстор
Ами чуват се добри отзиви за някои видове инструменти РТР.Не съм ползвал такива и нямам преки впечатления, но цената за 12 мм фреза си е добра.Има си и гаранция, ако нещо не е наред, ВАЛЕРИЙ май ги внасяше, за любител ще върши работа.Същата машина, но с белгийски бранд, куфарче и малко фрезери е 260 лева.Хубавото е, че цангата е същата като на РАЙДЪР и СПАРКИ.
colyo - специалист
Бих ти препоръчал и марката BORT. Немска марка и идва директно от Германия. Преди 3 години я взех от Евромаркет за 70лв, сега не знам колко ще е . С 3 години гаранция и на средна експлоатация се държи прекрасно.
mitko64 - майстор
EDI написа:
Ами чуват се добри отзиви за някои видове инструменти РТР.Не съм ползвал такива и нямам преки впечатления, но цената за 12 мм фреза си е добра.Има си и гаранция, ако нещо не е наред, ВАЛЕРИЙ май ги внасяше, за любител ще върши работа.Същата машина, но с белгийски бранд, куфарче и малко фрезери е 260 лева.Хубавото е, че цангата е същата като на РАЙДЪР и СПАРКИ.
Само не купувай моторна коса RTR, Излъгах се да купя и препоръчам да купят други, сега очаквам да ме псуват. Това за гаранцията не знам точно как стои, но мен ме накараха да си купя стартер- било консуматив. Само ако го огледаш разглобен се усъмняваш дали ще издържи и стотина дърпания. Новозакупеният естествено е модифициран,подобрен(имаха цял огромен кашон със стартери- егати и консуматива), не с един а с два стоманени запъвача. Лично мнение- не бих купил вече нищо от въпросния производитрел над 50 лв.
joro66 - помощник
Здравейте, колеги. Наскоро си взех една фреза, уж повредена, исках да и ползвам стойката за друго, обаче се оказа, че проблема е само в копчето. Фрезата е такава:
http://www.ebay.co.uk/itm/trend-1-2-rou ... 8281380%26 ,
т.е. професионална и ме е жал вече да я разпарчетосвам (въпреки, че си имам и един малък будгет), обаче проблема е, че я няма цангата и гайката, която я стяга. Да речем че гайката може да се направи при стругар, обаче цангата, за сега не мога да намеря никъде. В интернрт на едно място видях за макита такъв размер, ама цената не ми хареса - 56 лв, при положение, че цялата фреза е взех за 10 пъри по малко :) Въпросът ми е от къде мога да намеря за такава фреза цанга на по сносна цена, може и втора употреба?
пишман_майстор - майстор
Като я гледам- няма начин да няма "близнак" :-D просто трябва да се види под друг бранд ,коя е и да се търси от такава .
batkotony - специалист
Да проплакнем малко погледите... :-D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EFDiGkE_Gik[/youtube]
ПП.Пожелавам си такава...пък ако ще и за рождения ден... :-D
EDI - майстор
Ами действай, продава се у нас - http://www.tashev-galving.com/066+DWT+0 ... 0%BD%D0%B0 не, че съм подстрекател, де. :lol:
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 244

Тема "Фреза и оберфреза." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: