Всичко за дърводелството
bluelemon - специалист
снопа лъчи от фаровете
Photoshop :)
JuliS - специалист
Същото легло го има в мебелна къща Паралел -Севлиево. Струва 385лв без матрака. Иначе е обработено супер. Боите лъщят и създават илюзията че е пластмасово. Страхотно е - но е много скъпо според мен!
rs
Леглото е на Карло Даниели и явно на мацката цената не й е харесала и затова търси по-добра оферта от 386 лв /посочени в сайта им/.
Материала е MDF /затова изглеждат лъскави/лакирани/. Фаровете са реални /светещи лампички, а не е фотошоп. И ние сме харесали леглото, но сме в процес на размисъл между него или на етажи с пързалка.
Тани - модератор
Е не виждам какво пречи това да е 3Д :? :? Дори не толкова добре направено!
bogdanova_kremena - напреднал
Честно, не ми се дават на "чичо Карло" 386 лв. , ама май ще стане така, по-скоро бих дала толкова за матрака, отколкото за четири дъски. Проблема е в това, че синът ми много пада от леглото си и този вариант е най-подходящ за него!
Osiris - специалист
bogdanova_kremena написа:
Честно, не ми се дават на "чичо Карло" 386 лв. , ама май ще стане така, по-скоро бих дала толкова за матрака, отколкото за четири дъски. Проблема е в това, че синът ми много пада от леглото си и този вариант е най-подходящ за него!
Има една фирма за мебели мога да дам телефон ако трябва може да се пита за колко ще го направят 300 за тва чудо е пресилено :shock:
bogdanova_kremena - напреднал
Да, моля те прати ми телефона. Благодаря ти!
Това 300лв са страшно много пари за такъв вид легло. Е в София може и да е нормално, но за провинцията е поне със 70-80лв по-евтионо. При това идеята тези страници да са от МДФ или каквато и да е друга материя разли4на от масив ми звучат доста налудни4еви. И все пак е въпрос на избор, но аз не бих посъветвал никой от клиентите си да си прави леглото от нещо различно от масив.
bogdanova_kremena - напреднал
Не 300, а 385 лв. и то без матрака. Цената е такава, защото леглото е дизайнерско - на Карло Даниели. Не вярвам извън София да се продава по-евтино. Те имат магазини из цяла България и цените са еднакви. Е, с тази цена "Чичо Карло" ще ме принуди да пиратствам, няма как.
Osiris - специалист
bogdanova_kremena написа:
Да, моля те прати ми телефона. Благодаря ти!
0888731024 Владо

Тема "ТЪРСЯ ДЪРВОДЕЛЕЦ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: