• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всичко за дърводелството
cakev79 - специалист
На времето си спомням имахме такива шишета.Дядо ми ги купуваше от селските сборове,за ракия.Та съм решил да си поиграя,че времето е студено и не става за др.Лошото е че нямам идея какви фигурки да направя.Ако някои може да ми даде идеи
todor_tsanov - специалист
sстълба се монтира вътре с два шиша от черника или акация за да оцветява ракията и трябва да имаш много дебели нерви
cakev79 - специалист
за нервите ясно,ама само стълба ли
inspo - майстор
Колега , не че нещо ,ама то , само стълбата ако можеш да сглобиш ще си голяма работа . Аз си лепих една стълбичка и то без да е в бутилка ,голяма игра, стягах с телчета и лепих . А тази в бутилката предполагам трябва да е само сглобка без лепила и подобни химии .(предполага се ,че бутилката ще се ползва за пиене от нея ) Това си е цяла наука и голям майсторлък ,но пък нищо не ти пречи да пробваш . Иначе като идея ,може да направиш и човече което се катери по стълбата , корабче , масичка с пейки и какво ли не .
cakev79 - специалист
Масички и пейки няма ли мн да плуват вътре.А теб конкретно искам да те попитам с какво боядиса керемидите на къщичката.че ще имам подобна задача.Малко спам ама
inspo - майстор
с червен грунд за метал ,много тънко на врха на четката и размазваш за да не стане плътно
А пейките ако са хванати за масата , ще плуват заедно :-D
Стефан - майстор
cakev79 написа:
..Ако някои може да ми даде идеи
Всичко може - даже метален, стъклен или керамичен елемент, по-голям от гърлото на бутилката. Но става с хитрина. Малко мистика. Не мАстика. :lol:
inspo - майстор
...

Прикачен файл

6a00d834568dcd69e200e5529b29bd8833-500wi.jpg
6a00d834568dcd69e200e5529b29bd8833-500wi.jpg (17.15 KиБ) Видяна 16244 пъти

Прикачен файл

fokker-dri-top.jpg
fokker-dri-top.jpg (48.27 KиБ) Видяна 16244 пъти

Прикачен файл

MattHowTo1.JPG
MattHowTo1.JPG (86.13 KиБ) Видяна 16245 пъти
cakev79 - специалист
Стефан написа:
cakev79 написа:
..Ако някои може да ми даде идеи
Всичко може - даже метален, стъклен или керамичен елемент, по-голям от гърлото на бутилката. Но става с хитрина. Малко мистика. Не мАстика. :lol:
Май,че ти си човека които търся,ще окажеш ли съдействие
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "дървен фигурки в стъклено шише" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: