Всичко за дърводелството
comunikator - специалист
От къде в София мога да си купя ПДЧ плочи от малките 2440/1830мм
Може и нашенски на Габровница да кажем...? Трябват ми няколко цветни плочи 18мм и кант 0.8 и 2мм
Коя фирма продава на добри цени?
bobibobi79 - специалист
http://www.dimboss.com/bg/home/pgxso-br ... ова-оферта

Аз от там взимам.Но май има и по евтини на други места.
comunikator - специалист
Цените са горе долу добри.Пазарува се от цеха им на Тотлебен нали?
Тази които имат цени се предполага ,че ги има в наличност нали?А Кантове там има ли? Фазери?
gogo1113 - специалист
Колега, специално за ПДЧ на Габровница в момента най-добри цени има във фирма "Пром комерс", тел: 925-15-07 и 925-25-88. Плоча с размера, който те интересува е около 40-тина лв. Предлагат разкрой и кантиране с добри машини, изпълняват поръчките до 3 дни. Миналата седмица ходих дотам, така че информацията е актуална!
comunikator - специалист
Колега къде се намира "ПромКомерс"?
Smarin - специалист
Крон , ползвал съм им услугите и съм доволен
gogo1113 - специалист
"ПромКомерс" се намира в бившия завод "23 декември", склад 17 - това се води индустриална зона "Орион" - близо е до бившия завод "Електрометал". Като им се обадиш по телефона ще ти обяснят точно как да стигнеш до тях. Те са официален представител на Габровница и затова по-ниски цени не могат да се намерят за техните плоскости.
comunikator - специалист
Пак по старата тема.
Някой има ли впечатления от фирма Крон , трябва ми един лист ПДЧ 1830/3660 черен мат на Габровница 18мм те го предлагат за 78лв с безплатен разкрой,примамливо е но незнам дали работят добре?
mariayn - специалист
Аз съм ползвал услугите на Крон .Доволен съм от тях .Само че бавно изпълняваха поръчките дано се е променило .

Тема "ПДЧ Къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: