• 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 82
Всичко за дърводелството
bbbti74 - помощник
Свържи се с Фитилчо, той може да ти предложи някоя читава машина на прилична цена.
smaili_73 - напреднал
Tази машина нова или втора употреба я купи, че не разбрах?
bbbti74 - помощник
Машината е втора употреба.
Фитилчо - майстор
Има и нови по магазините, но цената не е ужасно приятна на тези специално и девалта не се произвежда вече дори и във жълтият му вариант. Ако не ме лъже паметта новият му модел подминава 3К ....
Метабото е 2600
Методи - специалист
Колеги,
след доста пазарлък и намаляване на цената си взех втора ръка Woodstar pt85 за прилични пари. Всъщност машината е чисто нова внесена от търговец от запада.
При пускане двигателя завъртя, но вала не. Отворих капака и за мое съжаление се оказа, че ремъка е скъсан вероятно от приплъзване на ремъчната шайба на двигателя.
Въпроса ми е откъде да си взема ремък Acron s-teknic 230J. От София съм и знам колко струва в Ташев-галинг - 45 лева. Егати цената.
nikolson - майстор
Предполагам, че ремъкът всъщност е някакъв размер-дължина, стъпка, ширина.
http://beltpalace.com/230j3.html
Някой беше казал, че в Левски, или Хаджи Димитър имало магазин за ремъци и имали добри наличности.
В линка са по пет долара, значи не трябва да да е повече от 10-15 лева.
П.П. Сега се сещам, че май Драгозов беше казвал за този магазин. Носи си и стария.
Методи - специалист
Николсон.
Аз ремъка сам го написал в мнението си.
Дай повече информация за магазина.
nikolson - майстор
Мето, не съм от София. Драгозов беше казвал за този магазин, пък аз имам склонността да помня такива дреболии. Той е член на форума, можеш да го питаш на ЛС. Ако няма у нас, открих ти модела в
http://www.bearingsrus.co.uk/3pj584. Доставката до адрес в Англия е £1.50, ремъкът е £3,26=11лева. Доставка до София с разни куриери 2.00-2.20 за кг до десетина дни.
От мен толкоз. :-D
kuuuuuul - майстор
Магазин за ремъци има в Люлин 6 на кръстовището на бул.Панчо Владигеров и бул.Петър Дертлиев самостоятелна едноетажна постройка.
Методи - специалист
Благодаря за информацията момчета.
Намерих русенска фирма. Казаха, че имат аналог на посочения ремък. Изпратих и снимки. С доставката от Русе 20 кинта, наполовина от при вече цитираната от мен фирма в София.
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 82

Тема "Избор на щрайхмус" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: