Всичко за дърводелството
maroka - специалист
Или както казваш Колега да се избягва обтегача....че е само временно решение и постоянен дерт :)
Аз лично съм ги захвърлил откъм десетина години...но... все още "колеги" ги използват :)

Чакаме снимков материал на нишата :)
Здрасти.Виж приятелю,онова,което си го видял зад вратите са обтегачи,но те се вкопават на широки или високи врати,така че теб това не те касае.Зарежи това!!:).Избери си м-м с долно водене(колелцата долу да стъпват).Долу горе целият коплект ще ти струва около 60лв.(с релсите).Само виж колко да приспаднеш от размера на вратите,всеки м-м си е идентичен.Аз който ползвам се приспада 37мм.Надявам,че съм ти бил полезен.
mavryt4o - майстор
Да се вмъкна и аз в темата да ви помоля за помощ.Зглобих си аз един гардероб(от двете страни мисля да сложа по 4 рафта и 3 чекмеджета за който ще питам по-късно ) по мой проект (първи :) )2400ш 2200в първоначалната идея ми беше с 2 врати по 1250 но като ги видях :? останах изумен от големината им.Питането ми е ще се получи ли гардероб с 2 врати и ако да какви механизми, кант-дръжки са най-удачни или да го направя с 4 плъзгащи врати дайте ми идея или съвет.

Прикачен файл

15032013493.jpg
Neno Er - специалист
maroka написа:
Чакаме снимков материал на нишата :)
И не го дочакахме, а аз ще правя нещо подобно, да не кажа същото. Само разлика в размерите.
Здравей,

макар че темата е стара имам нужда от резервен механизъм за плъзгаща врата с долно водене ALBATUR. Моля за информация саит или телефон на фирма която продава ALBATUR

Благодаря предварително !
Neno Er - специалист
Не знам дали имат такъв, но попитай тук: https://rosi.bg/
Успех!
Здравейте,

Опитвали сме много различни меганизни за плъчгащи врати, но всички са компромисни. В последния ни интериор използвахме
механизми на Porta Doors, като при тях хубавото е, че може да изберете абсолютно всички модели интериорни врати, които предлагат и да
ги монтирате на механизма за плъзгащите врати. Може да са еднокрили или двукрили, както и с външен водач, или вградени в стената.
Това е най-качествения вариант за механизъм за плъзгащи врати, а и цената е разумна. Може да ги намерите тук: https://porta-doors.bg/sgavaemi-plyzgashti-vrati/ Надявам се, че съм бил полезен. Поздрави :o :sad:

Тема "Механизми за плъзгащи врати Albatur" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: