• 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 68
Всичко за дърводелството
takeda - помощник
Здравейте отново, след дълга и изнервяща работа мога да се похваля, че масата от плексигласа най-накрая стана. Супер здрава и масивна скоро ще кача и снимки. =D>
ZEDYCUS - майстор
Трябваше първо с тях да започнеш, давай да зяпаме. :partyman:
takeda - помощник
Днес по някое време ще я снимам и ще кача снимките. Останаха ми само упора за оберфрезата да се сглоби и шейната за циркуляра и съм готов.
petrov_ - специалист
Здравейте,колеги много интересна тема.И аз мисля да си правя маса за фреза и циркуляр.Какво ще кажете за водоустойчив шперплат 21 мм.
EDI - майстор
Всичко става, само да е право.
cvetomir_77 - специалист
Моят плот е от стар ученически чин. Отдолу за всеки случай съм го подсилил с 25 мм ПДЧ.
petrov_ - специалист
Имам един въпрос и за линеала на фрезата,понеже до сега не съм работил с фреза.Задължително ли е да се сложат тези подвижните детайли на линеала на фрезата/тези които стоят от двете страни на фрезера/ какво е тяхното предназначение?Тук на тази от снимката няма тези детайли.

Прикачен файл

bscap0000.jpg
bscap0000.jpg (84.05 KиБ) Видяна 2720 пъти
bulhomes2 - майстор
Бе тя е голяма темата, ама вече е писано за това - http://forum.napravisam.bg/
griffin - майстор
линеала може да се разделя за по-големи фрезери, а и ако обработваш дребни детайли е по-добре да имаш подпора иначе може да ти изпадне детайла в отвора и да стане мазало.
Генчев - напреднал
Здравейте съфорумци,ето какво направих за новата ми фреза Спарки.Сега показвам само плота който все още не е готов на 100% но когато стане ще покажа всичко в готов вид.

Прикачен файл

IMG_20160325_201651.jpg

Прикачен файл

IMG_20160325_201540.jpg
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 68

Тема "Маса за оберфреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: