• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
Всичко за дърводелството
kendal - специалист
Edi, и аз така, дето се вика уча се от грешките си но пробега взе да става голям и по-трудно ги приемам,да ме извини колегата че му разводнихме темата. :partyman:
cvetankirilov - специалист
Малко работа от днес. Направих средната вратичка и в момента съхнат таблите за другите две.то направих само таблите де, защото надлъжните и напречните вече си бяха готови.
Прикачен файл:
DSCI2171.JPG
DSCI2171.JPG (66.05 KиБ) Видяна 2305 пъти
ето каква сглобка се получава от фрезерите които имам
Прикачен файл:
DSCI2172.JPG
DSCI2172.JPG (42.81 KиБ) Видяна 2305 пъти
EDI - майстор
Браво, много добре с оформя. :partyman: Със среден напречник вратата изглежда много добре.Фрезерите са бомба, сглобката е направо идеална.Какво сложи в канала между таблите и страниците, някаква гума ли.
cvetankirilov - специалист
Сложих същата гума като твоята, само че намерих само 9мм D-профил и се наложи да я тунинговам с макетното ножче :-D
PS. ако се нареже изолация за тръби, дали няма да върши добра работа за канала :?
EDI - майстор
Ами като се замисля пак ще свърши.В обши линии каквото имаш под ръка и да е еластично, върши работа. :partyman:
cvetankirilov - специалист
Днес след обед успях да направя и другата вратичка.Шкафа взе вече да се оформя и започна много да ми харесва.
Прикачен файл:
DSCI2174.JPG
DSCI2174.JPG (72.77 KиБ) Видяна 2340 пъти
EDI - майстор
Браво :partyman: Само гледай на жена ти да не и хареса много, че после няма отърване. :lol:
cvetankirilov - специалист
ха ха ха ха ха. то това за жената и крайния срок беше майтап, ама може после наистина да няма отърване :partyman:
cvetankirilov - специалист
Днес след работа, направих и последната трета вратичка и слепих дъските за плота.Плота ме измъчи и ако трябва втори път да слепвам дъски на два метра дължина, първо ще си направя още две дървени стеги :-D .Сега между празниците ще правя чекмеджетата. Лошото е , че бюджета който беше отделен за проекта взе да привършва и сега само ще шлайфам, а пък след нова година като изкарам някой лев, ще купувам лакове и грундове и всякакви подобни. снимки:
Прикачен файл:
DSCI2178.JPG
DSCI2178.JPG (62.11 KиБ) Видяна 2265 пъти
Прикачен файл:
DSCI2176.JPG
DSCI2176.JPG (64.99 KиБ) Видяна 2265 пъти
Прикачен файл:
DSCI2177.JPG
DSCI2177.JPG (71.13 KиБ) Видяна 2265 пъти
griffin - майстор
За толко дълъг плот направо си минал без стеги колега :-D, на плота ще слагаш ли крайни дъски които да пазят от измятане.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13

Тема "Кухненски шкаф - мивка от масив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: