Всичко за дърводелството
griffin - майстор
Ако стане фал при мене мешам дървени опилки с лепило и лепя с тая каша, като гледам да не е прекалено гъсто де :-D, за сега нямам проблеми пък за по натам ще видим :).
la_bamz - специалист
Днес за 2 часа до тук :
Прикачен файл:
Photo0134.jpg
Прикачен файл:
Photo0133.jpg
Утре лак, гръб и на стената. Тогава ще направя по-хубави снимки :)

ПП: имам още толкова от същите дъски, ще снимам да видите от какво е направено :-)
egomen66 - майстор
Адмирации за това което си направил-стари черчевета но със сигурност изсъхнали. =D>
griffin - майстор
Трябваше и другите да ги подредиш като малките рендета щеше да спестиш място :-D
la_bamz - специалист
Честно казано го мислих доста, но така повече ми харесва, знам че ги редят по другия начин. Така или иначе повече рендета ( за сега ) няма да купувам и би трябвало да ми е достатъчно за сега :-)
la_bamz - специалист
За съжаление днес не остана време за лак, но все пак съм доволен от резултата :
Прикачен файл:
DSC06195.JPG
Прикачен файл:
DSC06199.JPG
Прикачен файл:
DSC06200.JPG
Прикачен файл:
DSC06201.JPG
Знам,че няма да ви харесат следите от кит и лепило с опилки, но дъските бяха много зле и нямаше как :)
Аз все пак съм доволен от резултата, а и всичко е правено на ръка без машини ( с изключение на загладените ръбове, там използвах оберфезата ).

От мен наздраве :partyman: :partyman: :partyman:
cvetomir_77 - специалист
А бе човек, при вида на тези рендета кой ти гледа стелажа :shock: .
griffin - майстор
Като удариш лака няма се виждат, а ако удариш по тъмен пък съвсем :-D
la_bamz - специалист
Бяха доста интензивни последните 4-5 месеца и не оставаше много време за хобито. Но все пак откраднах 3-4 часа от миналата Неделя за да се опитам да съживя един доста стар палет, подарен ми от приятел. Май се получи, но пиша чак сега защото жена ми до мина 4 ръце ( 2 байц и 2 лак ) и чак снощи го монтирах. Има забележки, но все пак е остпадъчна дървесина:-). Не успях да снимам процеса на изработка, но бях ограничен с времето.

И за да не съм голословен :
Прикачен файл:
0.JPG
Прикачен файл:
1.jpg
Прикачен файл:
2.jpg
Прикачен файл:
3.jpg
3.jpg (48.85 KиБ) Видяна 999 пъти
Прикачен файл:
4.jpg
4.jpg (34.25 KиБ) Видяна 999 пъти
griffin - майстор
Много добре е станало и е идейно :-D

Тема "Едни изхвърлени дъски превърнати в ..... нещо :-)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: