• 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 176
Всичко за дърводелството
joomlla - специалист
Chefo77 написа:
Не е лошо да имаш гаранция, винаги може да стане фал. Виж дали гаранцията не е международна.
Аз си взех импактче от Англия (44 паунда срещу 300 лева тук), според един сервиз нямам гаранция тук, но според Бош България имам.
Малко спам от мен. Като чуя сервиз винаги ще се сещам за сервиза на Айнхел, за тях няма значение какво пише в гаранционната карта. Отговора им е много кратък и ясен ,,изтормозили сте машината и това е''
themask - специалист
Ако никой няма предложения за изгодна сделка в БГ да се ориентирам към UK :?:
Фитилчо - майстор
themask написа:
Корект?
Точно така, насочи се там :-D
npelov - специалист
joomlla написа:
Малко спам от мен. Като чуя сервиз винаги ще се сещам за сервиза на Айнхел, за тях няма значение какво пише в гаранционната карта. Отговора им е много кратък и ясен ,,изтормозили сте машината и това е''
А, бе в моя случай не беше така. Като я занесох винтоверта ми го оправиха и не мрънкаха - патронника се скапа ... после спусъка - извънгаранционно. Не, че ги оправдавам - сега ползвам предимно Макитата, за да не изтормозвам Айнхела :)
nikolson - майстор
Ще се побъркам от яд. Цял ден не мога да си намеря място, задето се помотах снощи и изтървах един циркуляр Wadkin от Англия за сто лири. Вместо да и пиша на англичанката, реших да подсигурявам първо транспорта, да го вземат, че е в някаква ферма на майната си. И на сутринта го нямаше. Щях да взема и това за още 50 лири.
Прикачен файл:
beech.PNG
..ПП. Извинявам се, просто не можах да се сдържа и трябваше да си го кажа, иначе ще се пукна.
mavryt4o - майстор
nikolson написа:
Ще се побъркам от яд. Цял ден не мога да си намеря място, задето се помотах снощи и изтървах един циркуляр Wadkin от Англия за сто лири. Вместо да и пиша на англичанката, реших да подсигурявам първо транспорта, да го вземат, че е в някаква ферма на майната си. И на сутринта го нямаше. Щях да взема и това за още 50 лири.
Прикачен файл:
beech.PNG
не съжалявай за миналото а се учи от грешките си :)
..ПП. Извинявам се, просто не можах да се сдържа и трябваше да си го кажа, иначе ще се пукна.
EDI - майстор
Абе за циркуляра не знам, ама материалеца си е бил удар :shock: :? А както са били комплект.........
nikolson - майстор
Грешка, циркулярът не е бил Wadkin, а Sedgwick TA315 и нов струва майка си и баща си. А материалът е две палетчета по 50 лири, бук, качество Prime, камерно сушен и стоял под навес две години завит.
П.П. Едното палетче е отлетяло.
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 176

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: