• 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 176
Всичко за дърводелството
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
bulhomes2 написа:
n_a написа:
Допреди някои години, инженерните специалноти се учеха на немски. Техническата литература на немски, няма български аналог, специалистите ползват немски думи. ...
Ебаго!!! Да си фръгам инджинерната диплома тогива? 96-та съм завършил, бъкел немски не зная, а и никаква техническа литература на немски не са ми предлагали. Да не бъркаш немския с руски?
Явно говоря за по-ранно време. Термините си остават. Няма значение, думите идват с употребата, това казвам
Chefo77 - майстор
Аз че съм вдигнал мерника на Метабото е ясно. Питанка към ползвалите: Bosch GCM10S или Makita LS1018L - някой нещо хубаво/лошо? Или да изчакам Ташев да започнат да внасят Метабо, за да взема подобрения 254М?
Chefo77 - майстор
Толкова обективни мнения, направо ... :lol:
Ето половинката от заместителя на Метабото - благодарско на той си знае кой :)
Прикачен файл:
image-0-02-01-a0a8712d5443422e707859513580993c5077dcb63e8e28600fa9596f9b6e916e-V.jpg
Kumay - майстор
Chefo77 написа:
Толкова обективни мнения, направо ... :lol:
Ето половинката от заместителя на Метабото - благодарско на той си знае кой :)
Моля, моля! :wink:
Успешна и безаварийна работа!
EDI - майстор
Честито. :partyman: А другата половина, какво и кога. :lol:
Kumay - майстор
EDI написа:
Честито. :partyman: А другата половина, какво и кога. :lol:
Може би това... :lol:

Прикачен файл

DWS780-QS.jpg
DWS780-QS.jpg (75.4 KиБ) Видяна 1766 пъти
Chefo77 - майстор
Благодаря, Еди :)
Ники, DWS780 ли? Надали - по-скоро ТОВА
PIP - майстор
Честито за макитата, нямам опит с техните пендули, но от опита ми с няколко bosch-а не съм им фен. Dewalt-a на снимката май е dw717, миналата година мислех да купувам такъв, докато търсех 10инчова пендула, но ме спря лошото прахоулавяне (имам dw712).
Kumay - майстор
Да, това е DWS780.
Не съм я тествал лично, но като гледам на клипа добро е прахоотвеждането.
https://youtu.be/6_OYbGlPyOM?t=7m20s /линка е директно към момента на рязането/
Chefo77 - майстор
И на Макитката е добро, стига да реже шперплат или чисто дърво напреки, и да има включена прахосмукачка. Иначе пълни торбичката, но по-слабо. Нормално е. А дърво по дължина изобщо не И харесва - запушва проходите :) :)
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 176

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: