• 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 186
Всичко за дърводелството
la_bamz - специалист
Не, един приятел ми ги продаде, ползват такива готови чугунени отливки.
bimbaeco - майстор
Джими Диреста патки да пасе. Е това е изпълнение :mrgreen:
mavryt4o - майстор
Лабамз браво оползотворил си ореха отлично.И аз наченах моя прявя пак стол и се чудя намерих бежова телешка кожа дали ще подхожда за тапицерията?

Прикачен файл

2016-10-06 15.28.32.jpg
kendal - специалист
Идеална ще е кожата ма давай по бързо,че чакаме снимки :-D .
mavryt4o - майстор
То бързо бързо ама секи иска нещо неска само навес, врата,шкавчета но всички ги отсвирих ....отделно работата. Дърводелската работа по стола свърши сега колани,мемори пяна ,шиене на кожата едни релефни габари съм харесал.Отделно едно тапицирано столче за краката и една малка масичка със струговани крака за уискито и пурата...ще изпипам всичко
burkov - специалист
Уникално изглежда!
Силно съм впечатлен и очаквам да видя всичко завършено.

БРАВО!
kendal - специалист
Щом до уискито и пурата си я докарал,време е да мислиш за яхта и черен хайвер :-D .
mavryt4o - майстор
kendal написа:
Щом до уискито и пурата си я докарал,време е да мислиш за яхта и черен хайвер :-D .
До къде я докара българския дърводелец...хаха
Фитилчо - майстор
Са следващият помисли дали няма да е по стилно седалкат аи облегалката да са от мрежа от преплетени гьонени ленти ;)
Вижда ми се, че ще стане много силно
kuuuuuul - майстор
Уникална работа :prayer: ,чакам с нетърпение крайния резултат.Аз намерих орехов материал от един човек в Костонброт и макар че външно не изглеждаше никак добре като го разбичих и рендосах излезе супер.Ако на някой му трябва има още 3бр талпи деб.10см,шир.45,на 120см.
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 186

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: