• 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 187
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Айде сега.Колегата си е сложил и вързалка на леглото /онова бялото1 по средата/, да се държат за нея. :lol: Идеално е станало. :partyman:
cekop - специалист
Вързанката е когато не ми трябва да го обърна вертикално и да го закача за дървото да не пречи. В бързината това измислих. Ще го подобря.
marinelageorgieva - помощник
ivanovbg написа:
Сина снощи докара няколко нестандартни палета и ето какво измислих от тях днес. Довечера по хлад ще ги пробваме с мастичката от камерата :partyman:
Изображение
Невероятно!! :o
Тони Ст. - специалист
cekop написа:
Вързанката е когато не ми трябва да го обърна вертикално и да го закача за дървото да не пречи. В бързината това измислих. Ще го подобря.
Въркузунката освен за дървото,може да се върже и за...нечий крак. Но за симетрия,ще трябва още една де :).
Lisko - майстор
Шшш, тия палета много перфектно рендосани изглеждат. Или е от снимката? ;-)
kendal - специалист
Lisko написа:
Шшш, тия палета много перфектно рендосани изглеждат. Или е от снимката? ;-)
Фотошоп :lol: .
ivanovbg - майстор
Бяха немски нестандартни палета и учудващо доста гладки. Трябваше и малко с шкурка, но не се престарах много. Отгоре им направих дунапренови постелки и ги боядисах с някакъв лак на водна основа дето го бях взел от Лидъла на промоция.
Lisko - майстор
В саксията лавандула ли завъждаш? Знаеш ли първото правило за градинаря на лавандула?
sbh - специалист
Да съживя малко темата и да се отчета със завършването на втората половина от миндерчето ми.
Прикачен файл:
1.jpg
1.jpg (39.32 KиБ) Видяна 1769 пъти
Прикачен файл:
2.jpg
2.jpg (38.07 KиБ) Видяна 1769 пъти
Прикачен файл:
3.jpg
3.jpg (39.13 KиБ) Видяна 1769 пъти
Прикачен файл:
4.jpg
4.jpg (37.49 KиБ) Видяна 1769 пъти
ivanovbg - майстор
Lisko написа:
В саксията лавандула ли завъждаш? Знаеш ли първото правило за градинаря на лавандула?
Не го знам, но лавандулата е в градината отдавна.
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: