• 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 187
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Така е добре, видят се.Хубав тезгях се е получил.А мастора от Пловдив кой ли ще да е. :? :-D
ZEDYCUS - майстор
:partyman: Май си познах менгемето. Радвам се, че ще върши работа. Това е първото, което виждам монтирано. :supz:
griffin - майстор
шперплата ще те издържи доста, можеше само да сложиш кант на плота преди да монтираш менгемето амаа :-D
EDI - майстор
ZEDYCUS написа:
:partyman: Май си познах менгемето. Радвам се, че ще върши работа. Това е първото, което виждам монтирано. :supz:
Оставаше да не го познаеш. :-D :lol: Друго си е като видиш плода на труда ти да се ползва по предназначение. :partyman:
mavryt4o - майстор
Готова за банкета

Прикачен файл

2016-01-31 13.27.23.jpg
cvetankirilov - специалист
Красиво е, наистина красиво. :partyman: Но мавруде да знаеш, че ще те :axe: , дето не казваш нищо. Дай малко повече инфо- от какъв материал е , ти ли прави резбата, ръчно ли е , на CNC фреза ли е и т.н.
griffin - майстор
=D> много добре изглежда :supz:
nikolson - майстор
Това си е наистина майсторлък! Поздрави за масата. Признавам си, аз не мога да направя подобно нещо и се възхищавам на творението ти. :partyman:
ZEDYCUS - майстор
Страхотна маса, с много красива резба. :partyman: =D>
mavryt4o - майстор
И аз съм ценител на красивото затова я купих :lol: подведох ви малко но е хубаво да видим колко сме далеч и към какво трябва да се стремим
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: