• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 187
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Цветарниците и поставката за рутера.Направени са от отпадъчни материали, останали от тук, от там.

Прикачен файл

ПОСТАВКА ЗА РУТЕРА.jpg

Прикачен файл

ЦВЕТАРНИК 3.jpg

Прикачен файл

ЦВЕТАРНИК 2.jpg

Прикачен файл

ЦВЕТАРНИК 1.jpg
iliya_i - майстор
Браво!
Решетката за парапет ли е?
EDI - майстор
Мерси.Не е за парапет, а за разделяне на един кухненски плот и един шкаф.Само като декорация ще се ползва.Като я монтирам /може утре да е/ ще пусна снимка.
A.Asenov - специалист
Тези стъпаловидни ръбове, на поставката за рутера и цветарниците с обер фреза ли ги прави ?
EDI - майстор
Да, с оберката, монтирана е на маса.
A.Asenov - специалист
Аз по подобен начин си монтирах и зегето и стана нещо като банциг.
Далеч по удобно ми е за работа, а и е по производително.
EDI - майстор
Малко монтажи от неделя на неща ,които направих последните месец, два.Това е на вилата, май трябваще в темата да ги пусна, ама и тука става.Сложих долапа за печката, монтирах корниза и решетката.Пръчката на корниза е фабрична,конзолите аз ги правих, понеже фабричните хич не ми харесват.Долапа е стандартен, с две чекмеджета.Идеята беше с две вратички и когато им направих таблите и ги сглобих, жената рече, че не ще врати а чекмеджета :prayer: .Та се наложи да удължавам от двете страни лицата да паснат на размер, няма да ги хвърлям, я :rock: .

Прикачен файл

КОРНИЗ 2.jpg
КОРНИЗ 2.jpg (108.08 KиБ) Видяна 1490 пъти

Прикачен файл

КОРНИЗ 1.jpg
КОРНИЗ 1.jpg (105.7 KиБ) Видяна 1490 пъти

Прикачен файл

ДОЛАП 2.jpg

Прикачен файл

ДОЛАП 1.jpg
ДОЛАП 1.jpg (114.76 KиБ) Видяна 1490 пъти
EDI - майстор
Пердето вече монтирано от Шефа.

Прикачен файл

КОРНИЗ 3.jpg
КОРНИЗ 3.jpg (116.14 KиБ) Видяна 1490 пъти

Прикачен файл

РЕШЕТКА 1.jpg
РЕШЕТКА 1.jpg (116.39 KиБ) Видяна 1490 пъти

Прикачен файл

РЕШЕТКА 2.jpg
cvetomir_77 - специалист
EDI, всичко сътворено от теб е прекрасно. Само се чудя като си дал толкова пари за машини и инстументи, каква работа има "този Раховец" там. В сайтовете в "Странство" има толкова прекрасни печки, а и у нас ги карат втора ръка. Нови от България на никой не препоръчвам да си купува (само ядове ще берете).
kendal - специалист
Браво Еди страхотна работа,само да попитам плота на шкафа под Раховеца с види ли го настреля или немощното ми зрение ме лъже?
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: