• 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 187
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Браво и на двамата, страхотни проектчета и много добро изпълнение. :partyman:
Allan - специалист
И аз да се впиша със една лъжица.
Изображение
bimbaeco - майстор
След дълга пауза най-накрая и аз направих нещо:
http://woodbg.blogspot.bg/2016/04/blog-post.html

Прикачен файл

1.jpg
EDI - майстор
Браво, Мишо.Страхотен чест/както им вика сина ми :lol: / се е получил. :partyman:
ZEDYCUS - майстор
=D> Раклата съм я пропуснал. Много готина на вид се е получила.
За чеиза на някоя мома ли ще се ползва. :) По нашия край още има от едно време останали с все багаж. :partyman:
Lisko - майстор
Сандъка (кивота, според един филм) е станал страхотно и удря по самочувствието на любителите. Зачетох се и научих че въпросните капи служат за да пазят дъските да не се изгънат с времето. Това изгъване избягва ли се ако дъските са обработени да не поемат влага или не помага?
Много ме впечатли и обилния снимков материал направен в подходящи етапи от работата. Който е пробвал, знае колко е трудно.

Алън - браво! Лъжицата трябва да почне да се ползва за да си "поеме мазнината" :)
bimbaeco - майстор
Мерси, момчета, радвам се, че ви е харесала.
Ванка, за момата е, но не за чииза, а за играчките :-D
Лиско, и аз съм любител, така че няма как да удрям по самочувствието на любителите. Целта ми е хората да видят, че не е трудно и да си правят разни неща сами - затова са снимките и текстовете.
Лаковете намаляват свиването и раздуването, причинявано от промените във влажността, но не го неутрализират напълно.
Като някой каже че нещо му се е спукало, много често чувам съвети от сорта "прасни по-дълги видии и ще заспи". Не е така, цаката е конструкцията да позволява движението, а не да го спира. Ако са направени правилно мебелите, надживяват и майстора и децата и внуците му.
sbh - специалист
Здравейте,
Тъй като скоро завърших половината от един проект, реших и аз да кача няколко снимки.
Ако някой прояви интерес как е направено ще направя повече снимки при събирането на другата половинка.

Прикачен файл

pic4.jpg
pic4.jpg (80.75 KиБ) Видяна 1720 пъти

Прикачен файл

pic3.jpg
pic3.jpg (97.43 KиБ) Видяна 1720 пъти

Прикачен файл

pic2.jpg
pic2.jpg (89.42 KиБ) Видяна 1720 пъти

Прикачен файл

pic1.jpg
pic1.jpg (89.79 KиБ) Видяна 1720 пъти
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: