Всичко за дърводелството
crez - майстор
=D> прекрасно изпълнение! Само едно не разбрах :? за да има енергиен ефект трябва да си под нея, под нея ли ще спиш, ще си я носиш на главата или.........
sbh - специалист
crez написа:
=D> прекрасно изпълнение! Само едно не разбрах :? за да има енергиен ефект трябва да си под нея, под нея ли ще спиш, ще си я носиш на главата или.........
Не смятам да коментирам ефекта на пирамидата. Ако сте прочели темата отначало, това е втората пирамида, която правя за свой близки. Мислите ли, че бих си губил времето с подобни упражнения ако няма ефект?
hidrazin - майстор
Ефект има ... само в нечия глава/въображение.
:partyman:
Фърбата - специалист
sbh написа:
Мислите ли, че бих си губил времето с подобни упражнения ако няма ефект?
Мислим. Но това няма значение.
Няма да повярваш за какви и с какви простотии някои хора си губят времето... Ама да седна да ти разправям...
viktorbozhikov - напреднал
Искам да направя подобна пирамида само със сглобки.Кой ще ми помогне с математиката?
Lisko - майстор
Аз мога да помогна с математиката. Кажи каква е пирамидата (триъгълна, четириъгълна) и какви са пропорциите.

По въпроса за губенето на време - то нали в това е кефа. И аз мисля да направя пирамида при все че нямам никакво съмнение в нейната безполезност.
viktorbozhikov - напреднал
Искам да я направя с пропорцийте на хеопсовата,дадени в постът горе.
sbh - специалист
viktorbozhikov написа:
Искам да я направя с пропорцийте на хеопсовата,дадени в постът горе.
С какви размери искате да е основата и от какъв материал смятате да я правите?
viktorbozhikov - напреднал
Така за пирамида с основен ръб а=230 см останалите размери са съответно h=147 и l=186. -дърво

Тема "Дървена пирамида" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: