• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
VLADO66 - майстор
Това не е ли винт Turbo? В Евроболт ги има в каталога, за наличности не знам
nikolson - майстор
Освен Ванката, никой не е видял, че имаме втори въпрос. :lol: сглобка за минификс
niiksan - напреднал
ZEDYCUS написа:
Във всеки магазин за мебелен обков се продава минификс- стебла и охлюви.
10X :supz:
Здравейте,приличат на винтове : ABC SPAX Няколко пъти съм ги ползвал,много са удобни за работа,само цената не ме устройва. Има още една фирма които прави подобни винтове ,мисля че се казва ROCKETS. Тях съм ги виждал в Mr. Bricolage, но във Франция,незнам дали ги има изобщо при нас.
ivoivan написа:
Здравейте,приличат на винтове : ABC SPAX Няколко пъти съм ги ползвал,много са удобни за работа,само цената не ме устройва. Има още една фирма които прави подобни винтове ,мисля че се казва ROCKETS. Тях съм ги виждал в Mr. Bricolage, но във Франция,незнам дали ги има изобщо при нас.
На спакс и аз съм пробвал. Имам от тук купувани , и от Германия.... Личи си разликата (;
Приличат но не са.

Ето това прилича, но не е много близо.

Прикачен файл

page_1.jpg
Chefo77 - майстор
Нещо такова няма ли да ти свърши работа?
Това няма развиване, освен ако не поискаш. Дори и тогава понякога е трудно...

http://www.rockler.com/grk-r4trade-mult ... orx-screws
Chefo77 написа:
Нещо такова няма ли да ти свърши работа?
Това няма развиване, освен ако не поискаш. Дори и тогава понякога е трудно...

http://www.rockler.com/grk-r4trade-mult ... orx-screws
Това са така наречените Торнадо. Скъпи са , при Ташев галвинг ги има , вършат работа , а честно казано и други намирам който вършат работа но аз съм си темерут и си търся тия ... Ако изкочат от някъде ...
Chefo77 - майстор
6 Х 60 са 12 стотинки бройката, 5 Х 35 са 8 стотинки. Не зная тези в Ташев на каква цена са, но ако тези цени и размерите те устройват, утре мога да говоря с колегата. Ако става дума за друг размер, кажи какъв, за да ти дам цена.
  • 1
  • 2

Тема "Търся ТОЧНО такива винтове за дърво" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: