Всичко за дърводелството
Здравейте!

Сина ми иска длета за дърворезба (или само едно, две като начало) и сега ще му търся в България за подарък. Ние живеем във Виена, но аз не знам откъде ще е по-добре да му купя качествени длета. Още не сме започнали да се учим на дърворезба, след един месец ще имаме курс), но аз имам път към БГ и ми се иска да му направя подарък.

Бихте ли ми дали съвет къде бих могла да погледна около морето да му купя? Във Варна или Бургас има ли? Или някой майстор наоколо?

Много благодаря предварително и се надявам скоро да започнем да показваме тук първите си работи и да напредваме.

Поздрави
Николай Николов - специалист
Привет, средна хубост длета има в Ташев Галвинг http://www.tashev-galving.com/303609-20 ... 0%B2%D0%BE Хубаво е да са поне две като начало. Едно широко 18мм и едно по-тясно 12 или 8мм. Може и цял комплект - по-скъпи са, но не е нещо което се изхабява бързо и обикновено може да откарат десетки години, стига да се заточват правилно и да не се занемаряват (макар и тогава също да са годни). В днешно време куриерите доставят в срок от 1 ден, тъй че не бих се наел да посочвам конкретни магазини. Според мен не си заслужава усилието.

Тема "Длета-Закупуване?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: