Всичко за дърводелството
Здравейте.
От известно време чета само форума, но ето че идва и момента да питам.
Накратко - имам голяма тераса - 20 кв.м. от която бих желал да приобщя към дневна стая. Към момента на терасата има дървена конструкция, която обаче, за да използвам доколкото се запознах трябва да доукрепя. Идеята е да използвам каменна/минерална вата на нея и след това да поставя гипскартон за таван. Тук удрям на камък - строителя, с когото имах уговорка стана неоткриваем преди седмица, а това е първото нещо, което трябва да свърша преди да започна каквито и да е други дейности по ремонта на апартамента. Ще съм много благодарен на съвети, препоръки за строители (групи), които могат да се справят със задачата. Разбирам и проблема с това, че предстоят празници, не всеки е свободен, а и не на последно място качество-цена е един критерий, който е доста важен в този случай.
Прилагам и снимка по-долу на конструкцията, за да може да се добие представа.

https://s29.postimg.org/c5d2ingjr/IMG_2809.jpg

Благодаря предварително на всички отзовали се!
Монтажник - специалист
Здравейте, ако все още търсите изпълнител бихме могли да се разберем за кратка среща там на място за уточняване на идеята Ви.Казвам се Христо Кирилов 0876820995

Поздрави!
p.v.x - майстор
За къде иде реч , че да знам гн. Кирилов , на какви дестинации е склонен да отреагира. :?
Монтажник - специалист
p.v.x написа:
За къде иде реч , че да знам гн. Кирилов , на какви дестинации е склонен да отреагира. :?



По столицата и околностите действам аз.

Тема "Укрепване на дървена конструкция" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: