• 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 159
Всичко за дърводелството
wanderer - специалист
mavryt4o, верта и импакта работят на различни принципи, и за мен всеки си има различни приложения, при което единия има по силни страни от дргия.. послушай ZEDYCUS - няма натискане, иска се само контрол.
имам битовете на бош от тази серия, но в друга стиковка, нямам забележки. но аз не работя нон стоп, така, че отзива ми няма да е супер коректен. що се отказа от модела 154 ?
nikolson - майстор
Ми как що се е отказал. Щото вероятно го нямат, а и цената няма да е тази.
Колкото до накрайници, Николай има за черния петък комплекти на Милуоки за ударен винтоверт на добра цена.
mavryt4o - майстор
Казвате принципа на работа е различен.Именно за това.Дори на живо не съм виждал импакт още повече държал или пробвал.Между другото забелязвам в мен си че почнах да обмислям доста нещата.Преди навия ли си нещо ,нищо не може да ме спре първо действах после питах.Нз одъртявам ли?!
ZEDYCUS - майстор
Освен да ти продам стария винтоверт BTD146, за 80 лв. Да посвикнеш и да си прецениш за напред. На една смяна на ротор, спусък и няколко пъти четки, но работи перфектно. Ротора беше 50лв, спусъка и той, четките са 3-4 лв. Дефакто ти продавам нова машина със стара очукана обвивка, демек обрал съм и ръбовете. :-D
Пък аз ще скоча на 154. Щото ме блазни това за самопробивните.
mavryt4o - майстор
чет ное 22, 2018 8:56 pmZEDYCUS написа:
Освен да ти продам стария винтоверт BTD146, за 80 лв. Да посвикнеш и да си прецениш за напред. На една смяна на ротор, спусък и няколко пъти четки, но работи перфектно. Ротора беше 50лв, спусъка и той, четките са 3-4 лв. Дефакто ти продавам нова машина със стара очукана обвивка, демек обрал съм и ръбовете. :-D
Пък аз ще скоча на 154. Щото ме блазни това за самопробивните.
:lol: и това ще стане.Приключих с поръчките за тази година на всеки викам ела на пролет.Сега са на дневен ред два навеса един за сега открит за две машини и един за материал.
wanderer - специалист
  • малко отклонение от винтовертие. някой ползва ли такава уйня, и препоръка за нещо прилично на приемлива цена у нас?
https://www.google.com/search?q=Digital ... 66&bih=658
velsi - Почетен майстор
Аз имам такова в България, работи си прилично и върши работа. Нямам представа дали и къде се продава в България. Аз го купих навремето от американския Амазон като цената на доставката беше малко по-висока от цената на самата джаджа. Пълно щастие обаче долколкото е известо няма. Моето е I-Gaging.
EDI - майстор
Вандерер, утре ще ти пусна линкове, цени между 60 и 80 лева, ще ти кажа кой ползвам аз.Единия сайт е на ДЖЕТ, другия утре ще ти го пратя.Напиши etop.bg и ще ти излезе.Моя е този синия с черните бутони, беше от 80 лева, станал 99 гледам, много е удобен и точен.
wanderer - специалист
гледам щото някакви нонеймчета по петнайстина паунда. имам някой дреболии набелязани от англия и ако намеря всичко на едно място чужбина също е опция. пускай EDI да ги видя.
themask - специалист
Точно поръчах две такива от алиекспреса за по 12 долара бройката :) Като дойдат ще видим колко са читави, ама 60-80 кинта малко идва нагоре...
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 159

Тема "Тема за бързи въпроси и отговори в дърводелството" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: